bugün

Paco Robanne'ın yeni parfümü. Bir milyon dolarlık altın külçesi şeklinde tasarlanmış şişesi ve muhteşem kokusuyla tam bir erkek parfümüdür. Yenidir. Alın, deneyin.
paco rabanne tarafından "alev alev yanan erkeğin kokusu" olarak tanımlanan yeni parfümlerden biri. kalıcılığı fevkalade uzun ve iki kere sıkmak bile yeterli oluyor.
http://img22.imageshack.u...corabanneonemillion9.jpg/
adresinden solda sahte ve sağda gerçek şişe olmak üzere sahtesini almamanızı tavsiye ettiğim güzel bir parfümdür
tanımadığım bir kişiyi yolda durdurup, parfümünü sormaktan çekinmediğim (düşünün artık)
öğrendiğim gibi kardeşime aldırttığım,
kokladıkça vay bee dediğim etkiye sahip muhteşem koku.
gerçeğini bulabileceğim bir yer söyleyene tüm şukuları feda edeceğim parfümdür.* * *
almanya dan hediye olarak gelen muhteşem ötesi parfümdür.
paco rabanne nin ürettiği gelmiş geçmiş en güzel erkek parfümüdür.bazı kokular vardır çevrenizden ''ohh misss gibi kokuyosun lan ferah ferah valla içimiz açıldı'' gibi tepkiler alırsınız anında. bu öyle değil daha derin bir koku insanların içini gıdıklayan türden.
bende bir sıkıntı olduğuna kanaat getirten parfüm. kız erkek bayılmayan yok ama bence çok itici bir koku. neyse kızlar seviyorsa yapacak bir şey yok.
(bkz: tahrik unsuru)
bi gün bu koku yüzünden olmadık şeyler yapmaktan korkuyorum çünkü esansı beyin devrelerimi uyuşturuyor çılgınlık noktasına getiriyor.

toplu taşıma araçlarında bu kokuyu sıkanlar tacize uğrayabilirler dipnot.
mandalina, tarçın ve amber'in yoğun hissedildiği, duyan herkesin "bu...bu...nedir bu?" diye sorduğu, inanılmaz kalıcı ve etkileyici erkek parfümü.
orjinal adı paco rabanne one million olan ve koklanıldığı andan sonra bir daha koklanılması istenen, şahane bir parfümdür.
peşinden sürüm sürüm süründüren, sürükleyen ve ne kadar koklansa doyulamayan, hep daha fazlası istenen, adamı çıldırtabilme gücüne sahip deli dehşet parfüm.
reklamlarıyla iddialı olduğunu belli eden parfüm.

edit : arkadaşım neyi eksiliyorsun neyi? bu kadar boş eksilenir mi insan ya?
bosson un çok güzel bir şarkısı. 90ların ortası patlama yapmıştı bu şarkıyla sonra adam yer yarıldı içine girdi.

http://www.youtube.com/watch?v=WXRqeCBzUf4
iddialı bir reklamı olan patfüm.
gavur parasıyla one dollar etmeyecek koku, hacı yağından hallice.
özellikle bayanların bu parfüm hakkındaki düşüncelerini merak etmekteyim.
hacı yağına benzeyen, inanılmaz ağır, inanılmaz şekerli bir erkek parfümüdür. o paraya 212 alınır, lacoste red alınır, neler neler alınır.
an itibariyle markofoni'de 100 ml. şişesi 124.90 TL'den satışa sunulmuş parfümdür. piyasa fiyatı 150-200 Tl arasındadır. ancak parfüm satışı yapan çeşitli internet sitelerden 100 tl'ye kadar satın alınabilir.

Üst notalarda greyfurt, nane ve kan portakal, orta notalarda hafif absolut gülü, tarçın ve baharat, dip notasını ise; deri, beyaz odun, amber ve patchouli içeren bir kokudur.

arada ve herkesin beğeneceği tarzda bir koku değildir. riskli ve iddialı bir parfümdür. beğenen hastası olur, beğenmeyene tütün kolonyası gibi gelir.
"daha iyisi çıkana kadar, en iyisi bu" parfümüdür.
sadık kalınasıdır.

seviyor ve öneriyoruz efenim.
parfüm arayışlarındayken sorduğum 3 farklı kız bu markayı önerdi.tabi çok pahalı olduğundan önce doldurmasından kullandım 10 lira zaten.ben beğendim bir çok insan da beğendi(ulan doldurması bile 2 gün tenimde kaldı).Tavsiye ederim efendim.
özenti parfumudur efendim.
kokusu çok satacak kadar güzel hoş değildir, sırf arkadaş önerdi, kız kullandı vb tavsiyeler üzerine beğenmesek bile hoşumuza gittiğine inandığımız erkek parfumudur. gerçekçi olalım daha güzel parfumler var.
(bkz: 212 men)
(bkz: black code)
(bkz: jil sunder)
(bkz: sculupture)
görsel
görsel
görsel
http://dealrocker.files.w...rance.jpg?w=290&h=290
bugün alınan ve çok da beğenilen parfümdür. lacoste essential'den daha iddialıdır.
çok sağlam kokusu olan parfüm. özellikle kış aylarında kullanılırsa etkisi daha fazla gözlenebilir. yaz aylarında ise biraz ağır gelebilir. fakat herkesin denemesi gerekin bir parfümdür.