bugün

bir kaç ilgili başlıkta bu ihtiyacımı belirtmiş olmakla birlikte insanları örgütlemede atatürk kadar başarılı olduğumdan giriştiğim kampanyadır.

efenim, malümatınız aldığımız arti ve eksi oyların kimler tarafından, hangi düşünceler içerisinde verildiğini bilmiyoruz. yönetim de eksi oy veren arkadaşlara kin beslenip seri eksi verme timi oluşmaması için bu olayı kaldırmıştır, fakat sadece iyi oy veren yazarların ismi çıkma gibi bir ayrıcalık yapılsa nede güzel olur dememize gerek yoktur. bu nedenle, bu dertten muzdarip olan yazar arkadaşları örgütlemek adına bu kampanyayı başlatmak ve açılışına süleyman demirel'i davet etmek istiyorum.

lütfen oy veren arkadaşlar ''ben, şu nedenle sana oy verdim arkadaşım'' diye pm atsınlar.

(bkz: aferim iyi düşünmüşsün)
mesaj atıp güzel entry girmişsin diyenler bari oy versin kampanyasının yanında sözü edilmemesi gereken kampanya.
yürüyebilmesi için öncelikle pm'nin ne olduğunun kamuoyuna açıklanması gereken kampanya*. zannediyorum ki yazar burada britanyalılara sesleniyor ve diyor ki "please send an özel mesaj (i mean "ileti") whenever you vote an entry." fakat yine ülke ve dil ile ilgili bir hata yapıyor.

diye bir entry girmiştim başlık "oy veren pm atsın kampanyası" iken.. şimdi yazdığım şey manasız görünüyor ama silme yetkisi olanlardan biri silmedikçe bu yazı kalacak, ibret olur umuduyla.
çoğu yazar zaten yaptığı için rağbet görecek kampanyadır.
k.çımla bile desteklemeyeceğim kampanyadır.

(bkz: işiniz yok mu sizin)
(bkz: dağılın hadi)
(bkz: oy vermek zor geliyor)
(bkz: bir de bu çıktı başımıza)
(bkz: allahını seven defansa gelsin kampanyası)
böyle tanımadığınız kişilere atsın demek hoş olmayabilir. sensin at diyebilirler.

edit: açık oy da olabilir.