bugün

şoförün siklememesiyle karizması yerle bir olacak olan adamdır.
"lan duymadı heralde yoksa açardı kapıyı" diye düşünüp tekrar bağıran adamdır.
indiğinde yüzü kırmızıdır.
camı da açar o.
sabah okula/işe giderken bağırırsa büyük bir olasılıkla sesi tiz veya boğuk çıkacaktır o uykusuzlukla. bu durum kkırmızıya doğru bir renk değişimi gözlenmesine neden olabilir.
sabah okula/işe giderken bağırırsa büyük bir olasılıkla sesi tiz veya boğuk çıkacaktır o uykusuzlukla. bu durum kkırmızıya doğru bir renk değişimi gözlenmesine neden olabilir.
şöför duymuyorsa ve bu cesur yürek hala orta kapı diye bağırabiliyorsa ben bu cesur yüreğin önünde saygıyla eğilirim. hatta onunla inip, onu gideceği yere kadar sırtımda taşırım.
"kaptan ağır ol!!" diyenden daha az karizmatik olan cesur yürektir.
araç sürücüsünün durakta durduğu ve orta kapıdan inecek yolcu ışığının yandığı halde kapının açılmaması durumunda gerçekleşebilecek eylemdir.
öz güveni yerinde olan kişidir. insanların ona malca bakmasını siklemeyen kişidir.
-kaptan orta kapı!
+n'olmuş orta kapıya?
-ebenin...
kapının açılmadığı durumlarda diğer yolcuların strese gireceği durumdur. hatta bazıları inmeyeceği halde kaptan orta kapı diye anons ederler.
Eğer otobüste orta kapı yok ise sorun olacaktır.
kaptan da ordan düğmeye bassana wilyım volıs açmak zorunda mıyım diyebilir ağalar.
öyle ya da böyle. kafası son derece rahat. ne istediğini biliyor. oldukça kararlı. ikinci
uyarısını sadece "kaptaaaaağğn" şeklinde
yapabiliyor. ziyadesiyle net. bence öyle aval aval bakacağınıza yol verin geçsin. şahsen ürktüm çünkü.
Kaptanın duymadığı veya sallamadığı anda yiğidin göt olması muhtemeldir.
kaptanın, "sana girsin" cevabıyla iyice göt olabilecek yiğittir.
şoförün duymayacağı yiğittir. sonra bu yiğit gider açılmayan pencereyi açmaya çalışır, onu da yapamaz. en son iner otobüsten. rezil pislik.
istediği durakta her zaman inen insandır.
sosyal fobisi olmayan yiğittir.eğer ismi de yiğitse evleneceğim erkektir.
ozguvenine hayran kaldigim adamdir. hic cekinmeden ne istedigini onca insan icinde bagirarak soyleyebilir. "musayit bi yerde" dememek icin nasilsa yakin diye son duraga kadar giden, oradan evine yuruyen adamlar taniyorum ben.
inecek olan yolcunun kahramanıdır.
öyle ya da böyle. kafası son derece rahat. ne istediğini biliyor. oldukça kararlı. ikinci uyarısını sadece "kaptaaaaağğn" şeklinde yapabiliyor. ziyadesiyle net. bence öyle aval aval bakacağınıza yol verin geçsin. şahsen ürktüm çünkü.
kaptan orta kapıyı açtığı zamanki bakışı görülmeye değerdir,şahanedir,efsanedir.
muhtemel orta anadolu gencidir.