bugün

yanlış bir önermedir. Bu önermeyi yapanlar aynı zamanda Allah yazısını paylaşıp "bunu beqenmeyen bizden değildir!!!" yazısını yazanlardır.

Not: oruçluyuk.
bunu savunan bir kişi kesinlikle yetiştirilen dindar nesil içerisindedir.
dindar nesil görev başında oruç tutmak insanın kendi inancıdır arkadaş niye karışılıyorki ?
Bunu diyen kız bakiredir ama her türlü temas, gösterme, elletme gibi şeyler yapmıştır. "uruğç tıtmayanlar gıtsın bı keğre tımam mıağğ" şeklinde söylemişdir. mahalle baskısı ile büyümüştür. yüzünde yığınla ucuz makyaj bulunur.
At gözlüğü takmış klavyede yazmayı öğrenmiş birinin önermesidir.
edilmesin, diye karşılık verilecek, emir´dir.

toleranssız olanlar sınırdışı edilse, daha iyi olacaktır. sonuçta hesabı gören allah´tır. ne sen, ne de ben o hesabı bilemeyiz, göremeyiz. bundan dolayı ucuz bi saçmalıktır bu.

ayrıeten, şahsın orucu allah rızası için değil, "başkaları tarafından takdir edilmek için" tuttuğu anlamına da gelir bu. işte o tutulan oruca müteakkiben allah olayı kuran´da kestirip atmış, ve "benim, siz adam diilseniz , sizin aç kalmanıza ihtiyacım yok" demiştir. orucu allah rızası için tutarsın, başkaları hakkında hüküm vermek için tutulan oruç, ne kadar oruçtur, orası çooookk tartışma götürür.
bu zihniyettekilerin ulkeye zarar verecegi dusuncesi ile gerceklestirilmemesi daha hayirli olacak istektir.

tutmayanlar gitsin, sen burda olmayan beyninle etrafa beyinsizliginin izlerini saç!

buna izin vermek insanlik suçu olur inan!
Bir tinerci olarak destekledigim cümledir.

Oğlum bak, şu an sigara var ağzımda ve sokaktayim. Şu da alcam Birazdan.

Gönderin beni başka bi ülkeye nolur.
bence şakirtler sınır dışı edilsin, hepimiz rahatlayalım, dinde rahatlar bu vesileyle. her şeyde olur olmaz kullanıyorlar garibimi.
sınırlar eğer sizin en mahrem yeriniz ise girdimiz gibi cıkmasınıda biliriz elbette.
Doğru bir önermedir. Oruçlu değilim bu ülke avrupa vizemi alsın ve beni siktir etsin, hak etmiyorum burada yaşamayı

Not: tercihen sıcak bir ülke.
cennet kapısındaki görevli memur siz misiniz, size ne kimin tutup tutmayacağından, Allah'a günlük rapor mu veriyon ak.
" dinde zorlama yoktur. " *bakara suresi 256. ayet.
troll saçmalıklarından birisidir. bir dini değerlerimiz kalmıştı zaten ayrışmadığımız, kutuplaşmadığımız. bu sözleri söyleyenin kötü niyetli olduğu aşikardır.
mantıklı önerme.. Kurtuluruz amk...

Edit: yani bu ülkeden kurtuluruz.
bordo klavyeliler iş başında.
oruç tutmanın amacı herkesle aynı durumda olmayan insanları anlamaktır böyle cümlelerle kim günaha giriyor kim sevaba giriyor görüyoruz.

not: oruçlu değilim.
allah bile insanlara tövbe kapısı açmişken bir insanın bir insanı alaşaği etmesi, bunun için yargilayıcı cümleler kurması bir şeyleri yanliş anladiğinin apaçık kanıtıdır. yargı makamı hiçbir insan , topluluk, cemaat değildir.
sosyal medya ahalisine "hadi bugün bunla oyalanın siz" mantığıyla verilmiş söz.
müthiş fikir.

keşke öyle birşey olsa, misal beni norveç'e, kanada'YA falan sınır dışı etseler.
Twitter in yeni fenomenlerinden Cafer koçbaşı isimli kullanıcının sahur vaktinde online yoklamasi yapıp yeterli sayıda fav. Aldıktan sonra uzun cümlelerin başına # koymadan daha çabuk trend topic yapılır iddiasını 11 dakikada gerçekleştirmek için kullandığı cümle. 14 dakikada da dünya gündemine gelmiştir.

Adam çok akıllıdır bu cümle ile önce yobaz Müslümanları gaza getirip bol bol rt almış ardından karşıt cümleler kurarak sazan laik Tayfasından hakaret dolu mention lar alınca amacına 11 dakikada ulaşmıştır.

Sahurda neler dönüyor diye Tweetdeck uygulamasını bir açtım sekmelerde Cafer reyis de var sarı sarı yanıyor. Baktım yoklama yapıyor benden verdim fav. Ve olaylar gelişti.
Oruç Tutmayan Sınır Dışı Edilsin kampanyasını destekliyorum. Tercih yapabiliyorsak beni bi New York'a atıverin.
oruç tutanlardan ve tutmayanlardan rahatsız olanları sınır dışı edelim!

hele bakalım bi kaç kişilermiş...
yeni twitter saçmalığı.
görsel