bugün

(bkz: la bu on birinci nesil size ne etti)
Iyi geceler sevgili yazarlar, 11. Ya da ondan daha yükseklerde olanlar. Ne önemi var? Yine yalnız, yine yalnız.
gel de uyut. dikkat et onbirinci nesil seni uyutup..... anladın sen onu.
sözlük bile klavye delikanlısı demiş arkadaşa . napalım normal insan yatar zaten bu saatte, iyi geceler.
öyle valla. çoktan gelmiş vakittir.

bize müsade, az kaykılın da uyuyalım.
biraz daha kalalım nolur ya.
http://www.uludagsozluk.c...i-nesil-i%E7in-uyku-vakti
Ben yeni uyandım siz ne diyorsunuz dedirten vakittir.
5 dakka daha lütfen.
safları sıklaştırın sığamadık ama !!! biri battaniye atsın üzerimize. haydi zzz...zzz.
aslan sütünü içip yatma vakti gelmiştir artık .
On ikinci nesil gelse de çömez muamelesinden kurtulsak dedirtmiştir.

nerdesin ey on ikinci Nesil? On birinciler sondu efsanesi gerçek mi? Kocaman adam olduk, muameleye bak. Biz de bilirdik birinci nesil olmayı, lakin Sözlük nedir bilmezdik o zamanlar, duyursaydınız *.
sizin gibi siyatiğimiz romatizmamız yok ki dedecik dedirtenzo. neden yatalım. biraz daha takılıp pompaya koşacağız daha. ah dedem derdo dedem garip dedem ah...
on birinci nesilim yaptıgınız ayıptır kardeşim bizle ne alıp veremediginiz var anlamış degilim biraz insan olun rica ediyorum adamlar kalkıpta size küfür etse sonuna kadar haklı adamları çocuk yerine koyuyorsunuz.
(bkz: sözlük bugün çok boktan) demenin bir başka versiyonudur. başka konu bulamayınca 11. nesle saran zavallı yazar beyanıdır.
(bkz: her on birinci nesili liseli sanmak)
on birinci nesil ne demek lan 95li olmak falan mı? sen kumda oynarken biz kız kovalıyoduk yigen dediğim tespit. yatma vaktiymişmiş. viskimi tazeleyim geliyorum.
(bkz: halil recai nin isyan sarkisi)
2000 li lütfen *
(bkz: sen benim geceleri uyuduğumu mu sanıyorsun memati)

zall arak.
(bkz: on birinci nesillerin hepsini küçük sanmak)
iyi geceler tüm nesiller.
Bi siktir diyeceğim başlıktır.
Canı eksi çeken yazar beyanı.
(bkz: oldu o zaman biz kalkalım)
bazı eski nesil arkadaşların yaşlarının on birinci nesil sakinlerinin bazılarının yaşlarından küçük olduğu gerçeği.
(bkz: seattle için iftar vakti)