bugün

8. nesil garipler de aynı şekilde yazıyor napcaz?
evet 11. nesilleri korudum. aa bagetcim Naber?
garip ama gerçek.
Kendilerini ve fikirlerini ifade etmek için uzun cümleler kurmaya gerek duymamalarından kaynaklı durumdur.

Bir cümle ile tanımlanacak bir düşünceyi otuz cümle ile anlatmaya çalışmak ahmaklıktır düsturunu benimsemişlerdir.

Kısaca (bkz: laf salatası) yapmazlar.*

En önemlisi idolümüz oytunkarandır*
Az olsun öz olsun. Bak yine kısa oldu.
Zaten artık kısa cümleler kuruyorum.
Aslinda sorun nesillerde degil sorun siniflandirma yapip yazarlar arasi surtusmeyi arttirip sozlugu dinc tutmaya calismak tebrik edemem ama guzel bir fikir.
saygılı olduklarındandır. kimsenin zamanını almak istemezler bu yavrucaklar.
ekseriyet ile "ne biçim entiri lan o gözlerim yandı okurken" tepkisini alan şahsımı gülümsetmiş olan söylemdir. genellemeler yanlıştır diyoruz hep ama hala genelleme hala genelleme *
iki gram enerjim var zaten onu da klavyede harcamaya gerek olmadığı kanısındayım. tembelim ben tembel.
entrynin kalitesini uzunluğu etkilemez diye düşünüyorum. aslında hiç bir yazıda bu durum böyle değildir. örnek vermek gerekirse franz kafkanın dönüşüm kitabı veyahut dostoyevski nin beyaz geceride kısadır ama taşıdığı edebi hazine paha biçilemez vaziyettedir. değişik bi bakış açısıyla bakarsak aslında uzun entrylerin okunmadan es geçilmesinden dolayı kısa entry girmek daha büyük bir meziyet gibi gözüküyor velhasılıkelam birbirimize kısa entryliler, uzun entryliler, beş hececi entryciler olarak değil öncelikle insan olarak bakmamız gerekiyor.

özet: sanane aq
bir konu hakkında en sade şekilde bahseden yazarlardir.
Kısa ama öz.
Sen bu başlıkta uzun yazdın da ne oldu? (bkz: okumadım) ki.
Aklı kısa olunca normaldir. Evet.
ortamda hala nesil espirileri yapmaya çalışan geri zekalılar cirit atıyor.

niye bu kadar yoruyorsunuz bünyenizi.

geri zekalı oldunu göstermenşin daha az yorucu daha basit yöntemleri var.
Genelleme yapmanın doğru olmadığı durumdur. iddia sahibinin entrylerime bakmasını tavsiye ederim.
Anlatmak istediği şeyi kısa ve öz anlatan insanı severim. Uzunca yazı döşeyip milleti yormanın lüzumu yok.
(#35725623) buradan görüyoruzki sekizinci nesiller de kısa entry girebiliyormuş.
Afedersin ama bok yemisin sen.
(bkz: )(#23910750)
anlatmaya usendiginden olabilir. normaldir.
belli ki aramızda uzun isteyenler var.

görsel
Uzun uzun destanlar yazmaktan iyidir.
Dış görünüşe göre değerlendirmenin farklı boyutu nicelik değil nitelik önemlidir .