bugün

Böyle okula can kurban. Ne hayatlar var amk.

https://www.dailymotion.com/video/x3eso6s
Russian institute öğretmenidir.
Hocanın özel ders fiyatları neden pahalıdır anlamışlardır öğrenciler.
eğütüm şart.
birisi de çıkıp dememiş ki "hocağğğm bunlar gerçek hayatta nerede işimize yaracayacağk kiii" diye. biyoloji dersine kimya dersine matematik dersine derler buna demezler sahtekarlar..
Bizim kızlarımız bu dersi almak için üniversitenin ilk yılını beklemek zorunda ne yazık ki. Sonra niye dişlerini değdiriyorlar.
rusyada olağandir.
rus kadınlarının sakso sıkıntısı bilinen birşey olduğu için 2015'te bu konuyla alakalı bir okul açılmıştır.
sonra rusya neden gelişmiyor..gelişmez tabii bu ne putin, böyle mi mücadele edeceksin avrupayla amerikayla.

rezalet ülkede sıradan bi manzara.
inşallah ödev vermez mk.
Sonra Türk erkeği neden Rus peşinde neden olacak hepsi okumuş eğitimliler.

ibret alın ibret ehehe.
Çok önyargılısınız.
Kadın burada damak şişmesi, damak kabarması olarak bilinen bir rahatsızlığa alternatif tıp uygulaması gösteriyor. Ayrıca ince dudaklı Ruslar için bir tür dudak şekillendirme yöntemi. Yani herhalde sanırım Allah muhafaza.
Yalnız eğitmen işin ehli gibi duruyor. En az bir doçentliği var kadının.
Tecrübeli galiba agzina alisindan belli.*
Gördüğüm kadarıyla hoca değil öğrencilerden biri. Muhtemelen kendi aralarında makara yapıyorlar. Ayrıca Saksosunu da beğenmedim.
Boş yapmayın arkadaşlar bu tarz kurslar yurt dışında çok var. Amacı yatak odasına renk katmak. Kadın da sex eğitmeni büyük ihtimalle ve sadece kadınlara ders veriyor. Keşke ülkemizde de olsa da bizim kadınlarda biraz erkeklerini mutlu etmeyi öğrenebilse. Ben bisürü insan tanıyorum 10-15 yıllık evli ama cinsellik bitmiş daha kötüsü de bu tarz insanların hep gözü başka kadınlarda erkeklerde.

Edit: bunun erkekleri için olan versiyonu da vardı hoca şişme kadınlar üzerinden gösteriyordu.
bu konu yaklaşık 2 yıl önce burada işlenmişti. ısıtıp ısıtıp yeni başlıkmış gibi ortaya atmayın amk.

tanım : vatandaşın daha iyi sikiş yapabilmesi için eğitim veren hocalardan biridir.
Mezun olduktan sonra tecrübeli olan şanslı gurup.
Son sınıflar için zencili uygulama dersi almak zorunlu gibime geldi.

https://youtu.be/9MnM07dhCk0
işini severek yaptığı her halinden belli.