bugün

sadece siyah beyaz atkı takıyor diye bir grup orospu çocuğu tarafından döve döve öldürülen beşiktaşlı.
galatasaray taraftarı demiyorum, çünkü bu heriflerden taraftar olmaz. insan bile olmaz.
futbol terörünün bir kurbanı

allah rahmet eylesin..
tekrardan rahmetle anıyoruz

(bkz: mühendis oktay)
maçtan sonra kavga için sözleşilen yere gelmeyip durakta juventus atkısı ile duran oktay, önce atkısından çekilip yere düşürülüp sonra 30 kişinin sopa darbesi ile beşiktaş şehidi olmuştur. allah rahmet eylesin.

ona son darbeyi vuran o mavi gözlerin sahibini, o orospuçocuğuna abi diye yalakalık yapan ne kadar orospuçocuğu galatasaraylı varsa soyunu sopunu sikeyim.
kader arkadaşı -> (bkz: vincenzo paparelli)

futbolu futbol olarak görmeyen itler tarafından katledilmiştir, ama en az bunun kadar korkunç olan da nedir biliyor musunuz? hangi takımı tuttuğu farketmeksizin bu it soylarının yaşama hakkını elinden aldığı insanlara "beşiktaş şehidi", "galatasaray şehidi", "tuzlaspor şehidi" şeklinde yakıştırmalar yapılmasıdır. mühendis oktay'ı öldüren itleri haklı olarak protesto eden kimi beşiktaş taraftarının aynı şekilde sarı kırmızı lecce atkısıyla tek başına yakalayacakları bir galatasaray taraftarına çok farklı bir muamele uygulamayacağından adım gibi eminim. şu yazılanlara bir bak arkadaş. bu ölüme kin kusan fenerbahçeli adam, bir galatasaraylı taraftar aynı şekilde katledilse bu kadar içi yanmayacak, adım gibi eminim, öyle de kirletti futbol milleti. yani pislik içimizde, senin içinde, benim içimde, onun içinde... bunun rengi yok, takımı yok. tekerlekli sandalye basketbol müsabakasına bile holiganizm karışıyorsa bu ülkede, bunu renkler üzerinden değerlendirmek en büyük tehlikedir, "biz masumuz, siz orospu evladısınız" mantalitesi... mühendis oktay'ın ölümüne lanet kusup aynı şekilde "500 kişi bekledik onları" diye anlatırsan senin farkın ne olur beşiktaşlı kardeşim? yapmayın etmeyin.
fanatizmin ne büyük vahşet, ne büyük gereksizlik olduğunun şahididir.
şerefli galatasaray (!) taraftarının öldürdüğü beşiktaşlı . bir tane galatasaraylıda rahmet dilememiştir .
vefat etmiş bir kişi. eee siz stadınızda kendi taraftarınız 16 yaşındaki çocuğu bıçaklayana laf dediniz mi?
katledilmiş spor şehidi. Bu katliamın rengi yok savunması yok aptalca savunan bu orospu çocukluğuna ortak olur o kadar.
yeğenime bisiklete binmeyi öğreten insan. amigasında hayatımdaki ilk oyunu oynadığım kişi. hani derler ya, karıncayı incitmez diye... işte öyle biri! kaç sene olmuş katledileli, biz büyümüşüz, abimiz yok olmuş gitmiş. ama hala adam olamamışız. katilleri bugün de canlara kıyıyorlar, bugün de ocaklara ateş düşürüyorlar. bi bitmediniz be!
(bkz: Sebahattin reis)
huzur içinde uyusun.