bugün

görsel
necati şaşmaz'a nispet yaparcasına, yeni sevgilisi ile görüntülenen oyuncu.
Beni ilgilendirmez kimsenin özel hayatı ama zaten o kütüğün yanına oldum olası yakıştıramadığım oyuncudur. Kütüğün yolu açık olsun...
sanki bir bakış nelly furtado'ya benzeyen oyuncu! *
misal:

http://galeri.uludagsozlu...r-fettaho%C4%9Flu-217676/

nelly
http://www.canim.net/mode...urtado-1024x768-25499.jpg
Çok tatlı kadın ya. Sade bir güzelliği var. Güzelliği konuşuyor zaten rol yapmasına gerek yok. Kalbi de öyle güzeldir umuyorum. Yoksa beş para etmez.
Çok tatlı kadın ya. Sade bir güzelliği var. Güzelliği konuşuyor zaten rol yapmasına gerek yok. Kalbi de öyle güzeldir umuyorum. Yoksa beş para etmez.
muhtesem yuzyil adli dizinin mahidevran' i olan guzel kadin.
taş gibi hatun maaşallah. allah bana bağışlasın.
aşırı güzel olmasa bile türk kadınlarına oranla kıyaslandığında gayet hoş hatun.

tek eksiği necati şaşmaz gibi bir pigme ile olmasıydı ondan da kurtuldu.
hayranıyız, takipçisiyiz. oyunculuğu bir çoğuna göre iyi. güzelliği ben tartışılmaz. güzel işte daha ne olsun.
sıradan bir suratla güzeldir. benzetmiyorum ama cansu dere gibi bi güzelliği var. garip. çok güzeldir.
avrupai dedikleri cinsten bir güzelliği olan fettanoğlu.
gözleri fettan güzel.
necati şaşmaz' ın aldattığı kadındır. çok hoştur. nasıl neco' ya bakmıştır anlamadığımdır...
canlı canlı yakın mesafeden görme şerefine nail olduğum kadındır. ekrandaki halinden daha bile güzel. kendi cinsiyetimi sorguladım bu kadın yüzünden. ama ironiktir ki levent veziroğlu ile ilişkisi vardı en son. levent veziroğlu da çirkinlik abidesi bir adam. napıyorsun ablacım ya?
D.ream adlı şirketin CEO'su Levent Veziroğlu ile bugün evlenenecek olan oyuncu. Fettahoğlu, ilk evliliğini borsacı Murat Aysan'la yapmıştı.
liseden arkadaşımdır .
muhteşem Yüzyıl'ın muhteşem hatunu...
görsel
Yeni dizisi bu son olsun ile yakında kanal d de..
Memesini açsa olya abramovic olabilir.
TartismasiZ ulkenin guzel kadinlarindan biri.
Çok güzel bir kadın ama çok değer verilmiyor.
Çok güzel ama aşırı zayıf olan kadın.
Çirkindir.
doğal ve duru güzelliği olan

yapmacık olmayan enfes bir kadın.

(bkz: yerim yerim)