bugün

bazen tek kelimeyle dünyaları anlatan yazar.
bir acayip ademoğlu.
görüşemediğiniz ve dolayısıyla iki çift lafın belini kıramadığınız uzun zamanlar sonrası bir ara vakit bulup bodoslama daldığınız konuşma sırasında "ahaha ulan hep aynı be" demeniz insan. değişmeyen şey hayatı, söyledikleri, tepkisi falan değil, kendisi. her daim size karşı dengeli (*), saygılı falan davranıyor. hep iyi şeyler temenni ediyor. hep iyi ya(z/ş)ıyor.
hiç kaybolma ortalıklardan dediğimizdir efenim.
yazdığımı tekrar-tekrar-tekrar okumamı;
hatamı düzeltmemi sağlayan kişi.. bir melek..

(bkz: seni allah mı gönderdi)
basarili bir yazar. eglendiriyor. tebrik ederim.
müzik zevklerimiz ortak olan, kibar yazar.
müzik zevklerimiz kibar olan, ortak yazar.
müzik zevklerimiz - galatasaraylı olan yazar. * *
bu aralar güldürgeç * entryleri ile sıklıkla gözüme batan uuser.
ben pek nick hatırlayamam, (unutuyorum kardeşim napayım) ama tebrik mesajıma geri döndüğünde aynı avatarı görüp, "aaa evet gene o'ymuş * dediğim oluyor.
bu sıkıcı günlerimde böyle heyecanlar yaşatıyor işte bana, teşekkürler. *
hakkında bu kadar entry girilince enigma dinl....aaa...hakkaten dinliyomuş..
bebek civarında demet akalın dinlediğine şahit olduğum yazar.
(bkz: ya o değilde bi sagopa vardı ne oldu)
kısa kısa ve tamamen başka kişilerle alakalı sözlük mesajlaşmalarından başka bi muhabbetim yok ama sözlükteki okuyucu kitlesinin neferlerindenim ben bunun. sağlam yazıyor, mizahi gücü yüksek, detaylara ve entrysine sonuna kadar hakim.. ee bi okuyucu daha ne ister ki?

yazar nasıl olmalıdır? kimlere kaliteli nitelemesi yapılmalıdır? sorularının cevabıdır kendileri.. gerek yaptıklarıyla, gerekse de duruşuyla..

sırf hatun olduğu için nickaltında 300- 350 tane entrysi olanlara bakıyorum bir, bir de nukleerelllaya.. 134 tane olacak bununla birlikte..

halbuse gidip; iyi sevişen kız başlığına aa bu benim lan dese, erkek arkadaşından yeni ayrıldığını filan beyan etse bi yerlerde, dutluk olur buralar.. ama iyiler hep oyunu kuralına göre oyna(ya)mayanlardan çıkıyor nedense..

böyle devam etmesi dileğiyle..
güzel entryleri ile dikkat çeken , samimi yazar.
dikkat entryleri ile samimi çeken, fıstık yazar. **
samimi yazarlarla halay çeken dikkatli yazar.

illa bişey mi çekecez lan? o halde küçüklüğünde her matematik sınavında "0" çeken yazar. ahaahha bu daha gerçekçi oldu.

anam öldüm mü lan yoksa?
samimiyet ve güzellik konusunda alayımızı aşmış olduğunu düşündüğüm yazar.
güzel ve samimi dikkatleriyle aduket çeken entry yazar.
uzun süredir görmememin ardindan ''lan bu öldü kesin bir yerde '' diye hic üzülmediğim fakat bugun entry girerken yakaladiğim gördüğüme hergün gördüğüm babami görmüş gibi sevindiğim taş gibi sari$in hatun yazar. evde kalirsan ben alicam seni yavru ku$.
kendisi beni meyva tabaklığıyla itham etmiştir.. kınıyorum.. ayrıca bir de doğru da bilmiyor cahil.. meyve tabağıdır o.. hahayt..
iikiiiiiiiiii doğdun kankaaaaaaa *; dostluğumuzun 25. yıldönümünü kutlar gözlerinden öperim. *

not:32 gün sonra ben doğcam bir ömür başına bela olcam nihahahaha
doğum günü olduğunu an itibariyle öğrenmiş olduğum, yere göre, frame, ben'e sığdıramadığım ablacık.

(bkz: nice yıllara)
nedendir bilinmez kimi yazılarını okurken kendimi kız gibi hissederim. günün birinde kendimi kız olduğuma inandırırsam bunun yegane sebebi şu sözlüktür kesinlikle. bi yandan nukleerella entryleri, bir yandan ''ışıl, ışıl hehe'' diye ışıldayan sevgi pıtırcıkları... kral yazıyor* vesselam...
hayda..
ne yazayım ki şimdi ben buraya.. biraz öne çıkan bir yazarı kıskançlıktan eksiye boğan bir grup hıyarağası yüzünden, bizi o hıyarağaları ile başbaşa bırakmaya bir adım daha yaklaştıran güzelim bir yazardır.. yazardı demiyorum, neyse ki açık kapı bırakmış..
biliyorum kıl bir şey her yazdığın entrynin direkt 'anlaşılmamış entryleri'nde yer alarak başlaması sözlük hayatına ama..
bacım karmanla yedi düvelini geçindirirsin sen alayımızı satın alırsın.. sen yapma bari..
ulan hıyarlar eksilemeyin siz de, her ne kadar saçma olsa da ciddiye alınıyorsunuz.. daha iyisini demiyorum (tabi ki), -her cümlesi imla hatalı klişeler bütünü olan (ki genel de tek cümle oluyor yazdıklarınız) bombok bir yazı olmayanını- yazın da biz de okuyalım..
zor gibi gözüküyor ama..
bir anlık kızgınlıkla sözlüğe ara veren yazar. bırakabileceği ihtimalini düşünmüyorum.

nuko beni duymuyorsun biliyorum ama okuyabiliyorsun. çaylaklar, yazarlar hepimiz perişan olduk. geri dön...

kırma bizi nuko, kırma bizi şık şık (alkış efekti)...
(bkz: geldin mi)