bugün

entry'ler (570)

nukleerella

iikiiiiiiiiii doğdun kankaaaaaaa *; dostluğumuzun 25. yıldönümünü kutlar gözlerinden öperim. *

not:32 gün sonra ben doğcam bir ömür başına bela olcam nihahahaha

yananlardan mısın yakanlardan mı

(bkz: kerem gibi)

kadinlara kotu soyleneni genelleyen kaypak

kızları/kadınları *her fırsatta yeren tek hücreliden bir gömlek üstün olan şahıs.

not: iq 150

anormal çıkma teklifleri

bir de böyle bir şey var;

(#1858611)

sadece türk erkeklerinde olan hareketler

sokak ortasında "pipim kaçmış mı kontrolü" yapmak. hayır ne yoklayıp duruyosun orda işte!
*

matematik yanlış bir sistemdir

(bkz: doğru önerme)

eksi ye gitmemek

sekizinci nesil çaylak olduğumu öğrendiğim öğle saatlerinden beri isteyip de yapamadığım eylem gidememek. evet aylardır hatta bir yılı aşkın bir süredir bu anı bekliyordum; çaylaksınız. iyi güzel de neden gidemiyorum...

(bkz: ulum benim ulum benim)

annelerin çocuk korkutma metodları

abimin eşinden örnek vereyim bir adet;

-oğlummmmmm dokunma fırın sıcak cızzzzzzzzz

ufaklık tınlamaz, kapağı yarı açık soğumaya bırakılmış fırının içine kafasını sokar, gayet mutlu ve güleryüzlüdür.

-eşşeoğlu eşek yicek seni ham yapcak *

dunyanin cehennem olmasi

(bkz: cehennemlikler için cennet)
(bkz: cennetlikler için cehennem)

muharrem evine geri don

(bkz: muharrem im geri döndü)

emel eve gel

(bkz: muharrem im geri döndü) *

sadece annelerin yapabileceği şeyler

sinirliyken gülmek.

valla denedim ben sinirliyken gülemiyorum.

(bkz: yavşama sinirden gülüyorum)
(bkz: yeme beni anne)

turk medyasinin milli konulardaki tutumu

daha ne bekliyorsunuz, operasyon ne zaman, nerde bu askerler vs tarzında manşetler atarak kışkırtan medyaya sahibiz. o soruları soracak seviyede olsaydın medya değil milletin patronu olurdun...

(bkz: gazcı medya)

müjde ar

arsızlığın en çok yakıştığı şahane kadın. hele orhan gencebay ile bi filmi var bildiğin taş.

yakışıklı birini görünce triplere giren kızlar

-hasktr ne yakışıklı lan, ee ben de fena sayılmam, ne ne baktı mı o bana, bana mı baktın yakışıklı? hımm bakıyo galiba dur topla kendini kızım, sakin ol, evet bakıyo, ehehe haksız da sayılmaz, bakıyım bi, ohhhh maşallah gözler de yeşilmiş, ciddi ciddi kesiyo emi, neyse zaten fazla yakışıklı değil, ahhhhhhhhhhhhhh *

pardon gozler sizin mi

genelde birine fazla baktığınızda karşı tarafın söylediği, "gözlerini üzerimden çek" temalı söz öbeği.

t cetvelini sokacak yer bulamamak

kemere sokun fakat hocalar görmesin manyaklaştın mı diye soran çıkabiliyor.

filmde aglayan kadinin makyajinin akmamasi

gözlerden akan yaşların fondoteni delip rimelle siyah bir çizgiyi yanağa işaretlemesinin etkileyiciliğini bilmeyen türk filmi/dizisi hatasıdır.

polis var cokebilir misiniz

bir tek bizim buralarda olduğunu sandığım, başlığı görünce gözlerimin dolmasına engel olamadığım olay.

-bağyan polis var çökün lütfen
-!!!!????
-ceza yicez ama yaklaşıyoruz bak(gayet tehditkar)
-zaten ayakta hoşafım çıktı bi de yere mi oturcam ya hayret bişe (homur homur çökülür)

karninda mahmut un cocugunu tasimak

(bkz: mahmutumuzun meyvesi)