bugün

3 megapixel kamerası,WLAN Bağlantısı,2048 x 1536 piksel çözünürlüklü fotoğrafları, flasl gibi özellikleriyle, açılır kapaklı, ve insana "oha" dedirten, nokia mühendislerinin çıkardığı sanat eseri.
http://www.imobile.com.au...v05/nokia_n80-angle05.jpg
su ana kadar sahip oldugum telefonlar içinde en kullanıslı olanı. Verdiğiniz paraya değiyor.
özellikleri saymakla bitmeyen müthiş telefon aygıtı. 3 megapixel kamerası ile zevkten dört köşe suratınızın sayısız resmini çekebilirsiniz. bi de hediyeyse kullanması daha bi zevkli. teknoloji güzel şe canım..
hain bir hırsız tarafından siz uyurken baş ucunuzdan çalınabilecek telefon. dolayısıyla sarıp sarmalamalı, ortalıkta bırakılmamalı. ardından dökülen göz yaşları sel bile olabilir sonunda..
$u anda bu entryi girdigim wi-fi destekleyen yok yok, muhte$em telefon.*
sadece telefon değil süper bir dost. *

(bkz: reklam kokan hareketler)
sokakta ortaya çıkarılmaması gereken telefon. dayıyorlar 2 ki$i bıçağı boynunuza.
(bkz: kendimden biliyorum)
bir yıla yaklaşan kullanım süresine rağmen pil performansı hala ilk günkü gibi olan, autofocus özelliğinin olmaması ile can sıkan ama elinizi titretmeden çekebilirseniz nefis kalitede resimler elde edebileceğiniz, herhangi bir sony digital camera dan farksız video kaydı yapabilen, wireless özelliği ile keyif veren,kaya gibi sağlam telefon modeli.
internete bağlanılabilen, yüksek kalitede fotoğraf çekilebien, ses ve görüntü kaydı yapılabilen, radyo dinlenebilen, bluetooth özelliğine sahip telefon modeli.

Yalnız, eğer bu telefon kullanırken özellikle internet özelliğini çok kullanmayın derim. Zira, bir anda faturalarınız 200-300 ytl civarına yükselebilir. benden uyarması.
wireless özelliğiyle dikkat çeken tercih edilebilir nokia telefon modeli.
wireless özelliğinden dolayı satın aldığım, lakin kasıntı sistemi yüzünden elden çıkartmak istediğim, ancak fazla para etmeyen telefon. Benim gibi program - emulatorlere abanan insanlar için 30 mb ram'i yetmemektedir. bunun kardeşi (bkz: n73) gelişmiş, sorunsuz hali (bkz: n95). dandik bir telefon değildir kendileri, zira 3g 3.2 mp kamera(kaydırıyor ama görüntüyü), ve modemin yakınında değilsen adamakıllı çalışmayan bir wireless'ı vardır. fena değildir. tercih edilebilir. çok şey beklenmemesi gerekendir. satın almak isteyen olursa benimle irtibata geçmelidir**.
nokia'nın tüm özellikleri birarada topladığı nadir telefonlardan biri.sorun ben de mi bilmiyorum ama 3
yılda 2 kere film arızası verdi,servislerde süründürdü beni.
emektar telefonum.

wireless özellliği, 3 megapixel kamerası ve birçok program kurulumu sağlayan özellliğiyle bu güzel telefonum ekran kablosu koptuğu için tarafımdan müzeye kaldırılmıştır.
ekranı için 60 dolar istediler ama biliyorum ki telefonun ikinci eli dahi artık 60 dolar etmiyor. ne kadar film arızası vermiş olsa da o mini bir canavardı. her güzel şey bitermiş, aşk nedensiz sevmekmiş anasını satayım. *