bugün

melek gibi telefon, incecik, kuş gibi. 9.9mm, 70gr. kenardaki medya tuşları pek işlevsel olmasa da tasarıma güzellik katmış, nokia'nın "müzik çalan telefon hard disk kalınlığında olur" düşüncesini de aştığını görüyoruz. hoş bir şey, alın aldırın..
klası olan telefon.
hem kulaklıktan, hem hoparlörden ses çıkışı mükemmel olan, tasarım harikası telefon.
tanıdıklarınızla görüşebileceğiniz beş artı birdir.
kırılmasından korkmaktayım.
nokia`nin telefon olayinda geldigi son nokta, harika gorunumlu, muzik olayinda koparmis telefon.

zarif, kullanisli, kaliteli ha bir de unutmadan: nokia.

alinir.
hoparlörden ses çıkışı 5300 kadar iyi olmayan ancak bunun da yegane nedeni küçük olması olduğu için bu olumsuzluğu umursanmayan güzel telefondur kendisi.
ses problerimi olan cep telefonu. sadece benimkinde mi var bilmiyorum ama uzun* müddet müzik dinledikten sonra kafayı sıyırmaya başlıyor.
ekolayzır ayarı yapılmadıkça ses kalitesi bakımından tam anlamıyla verim alınamayan telefon. fiyat/kalite bakımından mükemmel bir nokia ürünüdür.
inanılmaz bir ses kalitesine sahip telefon. hatta ses açısın dan sahip olduğum en iyi cihazdır. dışarıya çok kuvvetli ses vermez. zaten gerek yok barzo gibi dışarı dan açıp dinlemeye. kulaklıktan dinlendiğin de kalitenin farkına varıyorsunuz. kamerası da fena değil. şahsen çok memnunum bu telefondan.
en çok kamerasını seviyorum bu telefonun. cidden çok kaliteli çekiyor. ses kalitesi de ortanın üzerinde. şekil itibariyle de birçok nokia telefonundan çok daha güzel.
sahibi olduğum telefon.

kamerasının nesi güzel beni verem ediyor kendisi. çok bekletiyor ve donukluk var.

ses çıkışına bir lafım yok 2gb'lık micro sd uyumuyla coşturuyor. öyle ki normal kulaklık girişi sayesinde metrodaki herkes dinlediğim küfürlü telefon şakalarını benle dinliyorlar. yanımda gülen amca biliyorum.
nokia marka olmasından mütevellit 'ultraince' bir cep telefonudur. ancak bu her ne kadar artı bir özellik sayılsada telefonu kapsız kullanmak cinayet sebebidir. iki ayrı telefon ilk ayları içerisinde birinin ön camı çatladı diğerinin renkli kısmı geri dönüşü olmayacak şekilde çizildi. şimdi beyaz beyaz sırıtıyor çizik. ayrıca kabı aldınız diyelim bu seferde telefonluktan çıkıyor, zaten az olan zil ve mesaj seslerini iyice duyamıyor hale geliyorsunuz. cebinizde hissedememe veya koyduğunuz masanın üstünden almayı unutarak kalkıp gitmeniz gibi pekçok sorun doğuruyor. titreşim deseniz o da fena halde. telefonu sessizde sadece titreşiminde kullanmanız imkansız. masanın üstünde bile yerden kuvvet alıp vibrasyonu sağlamıyor o derece. benim gibi ericsonn 'ların masada daireler çizmesine alışkın bir insan için kabul edilemeyecek derecede az titriyor. kamerası ise ayrı kötü. daha ekranında ölü piksel olmayanına rastlamadım. yani demek oluyor ki çektiğiniz her fotoda en az bi iki yer farklı renk bir noktada görünüyor. tuşları, telefonun inceliğinden ötürü çok çabuk eskimeye aday. radyo veya mp3 özelliğini kullandığınızda telefon olur olmadık yerde birden sesi kesip kendine reset atabiliyor. ayrıca radyodan kayıt maalesef yok ki bu özellik alelade bir mp3 çalıcıda bile mevcut. son olarak radyosunu dahada kötüleyebilirim çünkü içinden çıkan konuşma setinin ilk parçasını takmazsanız normal bir kulaklık ile kaliteli yayın almakta zorlanırsınız.

artılarına gelecek olursak ekranı inanılmaz parlak ve güneş ışığı gibi etkenlerden etkilenmiyor. her daim görebilirsiniz. telefon ekran ışığını kendisi ayarlıyor zaten. mesaj yazılarınız kocaman, yani yandaki adamda yazacağınız mesajı rahatlıkla okuyabilir. eğer şanslıysanız yanında 2gb kart ile birlikte geliyor ki müzik yüklemek için gayet yeterli. her ne kadar gereksiz bulsamda telefon ekranının yanındaki müzik tuşları bazen hayat kurtarıyor. yazılım yükseltmek, telefona bişiler atmak, yedeklemek, telefonda mesajları saklamak, özelleştirmek ziyadesiyle kolay. kulllanıcı dostu. içine yükleyebileceğiniz oyun, yazılım vb. şeyler cidden fazla. anormal ince ve hafif. sığamayacağı kot pantolon yoktur. ayrıca ses kaliteside gayet idare eder. keşke ekolayzır daha bir etkili olsaydı diyerek bu uzun ve gereksiz 5310 inceleme yazıma son veriyorum. 300 tl ve civarını hakeder, fazlasını değil.
muzik calarken arada durup kendine reset eden guzel telefon.
an itibariyle 1 senedir benimle birlikte olan canım telefonum. incecik, ses kalitesi güzel lakin kamerası bayıltacak derecede yavaş, güzel ışıkta gayet güzel çekimler yapıyor. bir de seyrek de olsa müzik dinlerken kendini resetleyebiliyor.
hayatımda kullandığım en güzel telefonumdur. samimi sıcak içten bi ilişkimiz var kendisiyle. daha çok mp3 çalar olarak kullansam da bi insanın telefonuyla barışık olması güzel bi şeydir bence. herkese tavsiye olunur.
mesaj silerken takılıyor. öyle küt diye kaldı bildiğin. batarya falan çıkardım anca düzeldi. iyi mi? iyi telefon. severiz. bu arada 1000lerce mesajdan bahsediyorum.
Her yönüyle güzel kullanışlı telefon.Arayüzü güzel ve kullanım kolaylığı sağlıyor her Nokia gibi. Tema desteği de gelişmiş internet üzerinden onlarca temasına ulaşılabiliyor. Şimdi teknik açıda bakarsak:
-Kamerası oldukça zayıf, ışığın çok iyi olduğu ortamlarda ortalama kalitede fotograf çekebiliyor, ışığın zayıf olduğu ortamda denemeyin bile.
- Müzik çaları oldukça iyi, tema desteği var gene müzik çalar için-ancak telefonda gelen temalarla sınırlı olmak kaydıyla- kısayol tuşları çok işlevsel değil, kutudan çıkan kulaklık da iş görür ancak üst düzey bir kulaklık kullanıldığında müzik çaların kalitesi ortaya çıkıyor.
- Müzik sesini dışarı veren hoparlör oldukça iyi sesi dağıtmıyor.
- Şarj süresi makul düzeyde.
-Telefon oldukça şık duruyor özellikle de kırmızı olanı.
- Telefon oldukça hafif.
- Titreşimi zayıf kalıyor, kılıf içinde ise hissedilmesi zor.
- 3G yok ancak bu bir müzik telefonu.

Ha o fiyata alınır mı alınır.
Birkaç yıl kullandığım telefondur. Bir telefon o kadar mı zarif durur. Görünüşü ve ses kalitesi çok iyiydi, unutulmazlarım arasında.
nokia'nın en iyi telefonudur. *
Bok gibi telefondu o müzik tuşları zamanla bozulur düşerdi kamerası rezaletti.
kredi kartından az kalın zamanının iyi telefonlarından biridir.
ukte telefon.

symbian diye öldüğüm zamanlardı... ngage yapacaktım, pokemon, tsubasa oynayacaktım olmadı. boktan j700 (kızaklı olan) e talim ettik, gözün kör olsun jawa.
içine msn yüklemeye çalışırdık.
zamanında çok özendiğim telefondur.