bugün

alarmı ile ordu kaldırabilecek telefondur. *
konuşma, mesaj alıp atma, alarm, takvim, telefon rehberi, oyun, hesap makinesi gibi özellikleri bulunan çekiç.
ilk çıktığında herkesi yılan ve space impact manyağı yapmış, kullanımı çok kolay telefon
melodileri mozart tarafından bestelenen ve emrah tarafından düzenlenen telefon.
nokianın en güzel telefonu 7.ci kattan yere düşse bile bişey olmayan telefon. hala kullanmaktayım ve her işimi görüyo. öle kameralı telefon alanların boşa giden paralarına üzülüyorum.
müthiş telefon. yılan oyununda duvardan geçme özelliğini görünce sevinçten ağlamıştım. mahallede ilk bir çocuk almıştı bu telefonu. para karşılığı bize yılan oynatırdı şerefsiz.
görsel
görsel
Bu telefona bu mesajın gelmesi bile mucize.
hala en kolay kullanıma sahip olan , en hızlı mesaj yazılan , sarjı en iyi giden , samsung d600 e değiştirğim telefondur.
nihayet beni ericson 388'den kurtaran telefon. paramı biriktirdim ve sonunda nokia 3310 alabildim. sonunda!
et gibi telefon .
cep telefonu kullanmaya karar veren ebeveynler için 'yeni başlayanlar için el kitabı ' vazifesi görür, anneye babaya bir 3310 temin edilip, hele sen bunu kullan ustalaş sonra daha iyisini alırız deyip, bir müddet idare ettirilir, daha sonra son model bir cep telefonu bile alsanız, onların 3310 dan aldığı keyif ve heyecanı yaşatamazsınız, heygidi 3310 um sen başkaydın sözleri sürekli kulağınızı tırmalar durur.
zamanının kral telefonu.
görsel
bir gün hepimiz ona döneceğiz! bir gün hepiniz ona döneceksiniz!