bugün

nike tarafından geliştirilen görsel bir akıllı telefon uygulaması. ntc ile basit egzersizlerle sıkılaşmak, güçlenmek, zayıflamak ve belirli bir bölgeye odaklanmak seçeneklerinden bir program seçip kendi seviyenize göre spor yapmaya başlıyorsunuz. ısınma hareketlerinden başlayıp 30-45 dk. boyunca yapılacak hareketler sırayla ekranınızdan geçiyor. uygulamanın en güzel özelliği bu hareketleri video olarak da izleyebilmeniz. uygulama şu an ingilizce. android ve ios için mevcut.
Artık türkçe desteği de olan nike'ın akıllı telefon uygulaması. Spor salonlarına o kadar para veremem, gitmeye vakit yok falan demeye gerek yok artık. Bir sürü egzersiz seçenekleri mevcut bu uygulamada. Isınma, yağ yakma, sıkılaşma, güçlenme... Ne istiyorsanız seçiyorsunuz ve video yada sesli anlatım ile sporunuzu yapıyorsunuz. Arkada seçtiğiniz şarkıların çalması da ayrı güzel tabii.

Ayrıca 4 haftalık program seçenekleri de mevcut. Bence harika bir program. Ücretsiz spor hocalığı gibi bir şey. Bir bakın derim.
oluşturduğum programda koşu var ve nike running ile koşmamı istiyor. tamam koştuk ama nedense antremanı yapmış olarak görmüyor manuel olarak mı girmem lazım nike runningteki koşuyu nike traininge birisi yeşillendirebilir mi beni bu konu hakkında.
15 dakikada vücudumun odun olduğunu bana ispat eden uygulama. Ancak yılmak yok. O programlar bitecek!