bugün

çok bilmiş yazardır kendileri.bir yanlışımı görüp söylemekten inanılmaz mutluluk duyarlar.kaç gündür konuşuyoruz ismini daha yeni öğrendim. pek iyi hoş sohbetli yazarımızdır.
ben de barklandırmakisterim kendilerini.
ileride boşandıracağım adam.
adam gibi adam.
bilmiyorum öyle hissettim birden ehe.
adam gibi makam.
biliyorum öyle yazasım gelmedi birden. aha.
adam gibi bakan.
biliyorum öyle yazasım gelmedi birden. muha.
bana da bu durumda evlenmek düsüyor heralde.
evlenme olm manyak mısın. karı dırdırı ev kirası çocuk bezi. git belanı başka şeyden bul.
yakında evlenecek adam.

(bkz: bence bi çay içmelerinde fayda var)
görsel
Yukarıda ki fotoğrafta Atatürk'ün göbek deliğinin olmadığını söylemiş yazardır.
Yazara; kendisinde beyin var mı diye sorulması gerekir.
şapşal kardeşim olur kendisi, bir kararsızlığı da mevcut tabi. ekim doğumlu, mis adam.
maç linki vermenin sözlükte yasak oldugunu ögrenmis yazar. allah kimseye çaylaklıkla terbiye etmesin. hele ki 3 gün aman allahım.
git yat aq.
buda yapılmazki be
kararsız adam
today i dont feel like doing anything.
i just wanna lay in my bed.
cause today i swear i'm not doing anything. nothing at al!!
evlenmek için peşinde koşulacak yazardır. evlendikten sonra havası sönecek yazardır.
hayatımda ilk defa bir insan yaşımı normalden büyük attı. o insan bu yazardı.*
sevdik kendisini.
kankama ikizcesine benzeyen, tavla üstadı, efendi ve sakin bir yazar.
Nickiyle beni kekleyen yazardır. * Nickini bir türlü anlayamadığım kişidir. Hoş sohbettir vesselam. *
dedim ki ben didiguu'yu alayım önce, sonra seni de alayım öyle gidelim zirveye. konuştuk anlaştık falan. aksilik oldu, ben vapurla geçeyim dedi. ve benden önce zirvede yerini aldı. hangi ara terk etmiş zirveyi sonradan mesajlaşınca öğrendim * tanıştığımıza m.olduk. çok sohbet edemedik kusura bakmasın. bunların telafisini yapacağız.
kendisiyle bitli yi karıştırdığım gecenin üçünde kim kimdi diye düşünüp yolumu bulduğum yazar.
adam gibi şeytan.
aman allahım imana geldim birden. aha.
(#15533594) güzel tespit. arapça yazılınca herkes okuyabilir ve anlayabilir sanıyordum ben. aydınlattığın için teşekkürler.