bugün

bahar esintisi, lavanta tarlalarının kokusu ve kuş sesleri eşliğinde, deniz manzaralı bir balkonda nervio nickli yazarın ellerinden buz gibi rakı içip ellerinin o cennet kokusunu hissetmek ve sarhoş olmaktır.
Şeker komasına girdi. Ambulansı arayın arkadaşlaardjkf.
elleride güzel olabilir yani.
melissa p gibi bir güzelliğin ellerinden cenneti koklamak varken gereksiz bir durumdur.
Ehehe arko çatlak kremi kokuyordur yada kedi maması.
Karton toplayan çocuk seni severdim....

Arkadaşlar ben orijinal ıtır latince adı geranıum yağı kullanırım bilek içlerime... Kokusu limon ve gül karışımıdır. Frekansı yüksektir.. Stresi de azaltır..
Krem çok kullanırım fakat doğal propolis özlü krem kullanırım. O da kokusuzdur...
Yani bu ellerden rakı falan içemezsinizsdjfj.
--spoiler--
bahar esintisi, lavanta tarlalarının kokusu ve kuş sesleri eşliğinde, deniz manzaralı bir balkonda nervio nickli yazarın ellerinden buz gibi rakı içip ellerinin o cennet kokusunu hissetmek ve sarhoş olmaktır.
--spoiler--

Ne güzel yazmışız zamanında.
Şuan temizlik yapan ellerimden cennet yerine çamaşır suyu koklayarak zehirlenebilirsiniz. *
Mümkünse yaşamak isterim. Kedim maya ile beni kabul ederse çok sevinirim. Kurt'um da evimizi kötülere karşı korur. Doya doya koklarım, evet..
Ellerini bilmem ama ayaklarını merak ettim şimdi.
ayaklarını bilmem ama gözlerini merak ettim şimdi.
kedi götü kokuyordur.
Kedi götü koklayan arkadaşlar varmış o belli oldu.
Şöyle salak saçma şeyler yazıyorsunuz ya Şu benim belalımı üstünüze salasım, sizi komalık ettiresim geliyor.
gül kolonyası ile olan iştir.