bugün

para lazım, diğer özellikler zaten sıfırın altında. beni paradan başka kurtaracak bir şey yok gibi görünüyor.
Cunku asosyalim :(((((
sevdiğimiz yok son zamanlarda hoşlandığım biri var ama daha açılmadım benim işim harbi zor.
fazla sevgi şımartıyor,az sevgi kaçırıyor,ne yapacağımı şaşırdığımdan yok.
Olmaması daha iyi. Hayatımda kalıcı biri olmadıkça tanışmaya gerek duymuyorum.
çünkü kimse emek vermiyor
sevgi emek ister
emek verdiğin ne olursa olsun değerli olur.
Günümüz şartlarında sevgili ismi altında yasanan kısa süreli ilişkiler bazılarına çok iğrenç gelir ondan.
Kadın çok, sürüsüne bereket - de hepsi beraber yaşayalım "seviyeli " - ne demekse bir birlikteliğimiz olsun, muhabbeti peşinde. Öyle şeyler duyunca aklıma boşanma avukatı, alman aile mahkemesi, 2 kere hazır bulunduğum duruşma salonu, kaybolan üç yılım, geçirdiğim depresyonlar, geliyo, ter basıyo , bana gülümseyerek bakan kadının suratına bi tane patlatmak geliyo içimden ...

Seks, vasıfsız Seks, evet, ama adam gibi sevgili, o kesinlikle hayır ... çünkü öyle ilişkiler çok kötü adamın götünde patlayabiliyo, benim patladı - ordan biliyorum.

Yok sevgili mevgili ...
sanal yollar ile yapamıyorum, alışkın değilim, hiç tanımadığın biri ile nasıl başlanır çok zorlayıcı. iş güç başlayınca çevre de azalınca zorlanıyor insan.
çünkü istemiyorum.
https://youtu.be/UtGNR0tVmNg
3 yıl önce ayrıldığım eski sevgilimi bekliyorum ve bunu neden yaptığımı bir türlü kendime anlatamıyorum. benim için mükemmel insan değildi, beni ve sevgimi hiç mi hiç haketmiyor, aldatma vs olmadan abuk subuk nedenlerden ayrıldı benden. ayrıldıktan sonra ikimizde sevgili yapmadık. ama şunu kabul ediyorum aşırı derecede gerizekalı gibi hissediyorum.
beni begeneni ben begenmiyorum benim begendigim ise beni beğenmiyor bu sebeple.
kendinize dürüst olun arkadaşlar, bu sizin suçunuz. doğru kişiyi bulmak için çok beklediniz belkide. ama hiç bir zaman geç değil bunu unutmayın. yani +30 yaş değilseniz sıkıntı yok bol bol deneyin sevgili yapmayı, çıkar elbet sizin alıcınızda. azıcık özgüven lazım tabi.
görsel
düzgün bir insana denk gelemediğim ve yorulduğum için artık bakmıyorum akışına bıraktım. yoksa sevgili yapacak olsam ooo. ama kaliteli insan bulmak çok zor bu devirde.
Neden yok..
Ilişki yaşamaya ve zorluğa göğüs geremeyecek kızların yüzünden ilişkiden sevgiden soğudum.
En büyük sevgilim bağlamam. Tabi başka sevgililerimiz de yok değil.
görsel
Çünkü iflah olmaz bir denyoyum.
dilberay'in dediği gibi beni hak edecek biri olduğuna inanmıyorum.
Düzgün biri vardı biz mi istemedik?
teklif eden yok.
Ben yine bunun kapitalizmin bir dayatması olduğunu düşünmekteyim sevgilim olmak zorunda değil? ayrıca yapmış olmak için sevgili yapanlardan değilim, gerçekten kafa yapımın uyduğu bir insanı bulamadım henüz ve bu devirde çok zor.
Hiçbir şey veremeyip çok şey istemek.

E tabi doğal oluyor böyle olunca yalnız kalmak.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar