bugün

(bkz: acıların kadını)
ah be ablacım kocan meşhur olmuş, sanatçı ağzıyla söylersek camiaya girmiş, sen de kendine biraz baksaydın yav. hiç mi korkmadın ''ya bu adam şimdi beni o camiadakilerle kıyaslamaya başlarsa'' diye. dün bir senin resmine baktım bir deniz seki'ninkine, allah günah yazmasın ama hiç bakmamışın kendine. hüsnü şenlendirici'nin yaptığı kabul edilemez ama aldatılan bayanlarda bazen özeleştiri yapabilmeli.
deniz seki ile kendisini kapıştırdığımda, (bkz: google fight)

kendisinin 48.500 results una karşılık deniz seki nin 1.070.000 results u sonucunda deniz seki nin kavgada ağzını burnunu kırdığı şahıstır. ha gerçek hayatta değişir mi bu sonuç? gayet tabi.
diksiyonu bozuk, görüntüsü bozuk, ağzı bozuk bir kadın. kendini hiç yenilememiş, hiç değiştirmemiş. özünü pek güzel korumuş hanım(!) ekranları şenlendirmektedir son günlerde. "böyle bir kadına aşık kalmak da epey zor olsa gerek." diye düşünmeden edemiyor insan.
ben deniz seki'den güzelim diyen kadın.çok güldüm çooook.
edit: göz var izan var be kardeşim.
kibariye'nin annesinden sonra kustepe'nin yetistirdigi ender kadinlardan.
güzelim sözlüğün televole'lerden, canlı canlı'lardan, magazin forever'lardan farkının olmadığını gösteren kadındır...

(bkz: ahh sözlük ahh)
aldatıldın bari günahınla otur lafına layık görülmüş hanım. modernitesi fazlaca yükselmiş bireyler ay bu çok çirkin, tabii ki aldatırlar seni be anam tavrıyla yaklaşıyorlar olaya, yazık.
aldatmak bu kadar basit bir olay değil mi, parayı buldun aldat, camiaya girdin -camianızı s.keyim- aldat, ayy bana ilgi göstermiyorsun durumuna sığın aldat, kendine bakmıyorsun de aldat, o senden daha güzel de aldat.

aldatmaktan daha elem verici olan ise, olayın normal karşılanması. deniz seki güzel, bu çirkin, ee o zaman aldatsın be hocam!
hüsnü şenlendirici'nin yanında annesi gibi duran bayan.
magazin haberlerinden pek hoşlanmama rağmen, ağların ağında (internet) gezinirken buralara uğramadan edemem. güzide sanat ve sosyete camiamızda neler olup bittiği beni zerre kadar ilgilendirmiyor da kadınlar hamamı kıvamındaki dost meclislerinde pek bir cahil kalıyorum ondan bu edimim. bana cahil denmesini asla kaldıramam. hatta kafama sıkar giderim o derece.

konu ile alakasız girizgahtan sonra, sadete gelirsek, nazire hanımın, deniz sekinin evini basıp, oradan da (hızını alamamış besbelli) hüsnü beyin (hüsnü şenlendirici) motosikletini parçaladığını öğrendim.

haberin doğru olma ihtimali üzerinden gidersek,

olayların başlangıcında haklı olduğunu düşündüğüm nazire hanım, artık sadık bir taraftarını kaybetmek üzere. yakıp yıkmak da bir yere kadar be ablacığım. motosiklette gitti, parçalayacak ne kaldı geriye? kendini düşünmüyorsan, bizi düşün.

haberin doğru olmama ihtimali üzerinden gidersek,

hürriyet! seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım.
deniz seki'yi evde bulamayınca ''bari ona bir şey yapamadım bu motora bir şey yapayım'' diyerek kocasının motorunu * parçalamış şahsiyet.
hüsnü'den boşanmak için 2si istanbul'da 4ü bergama'da olmak üzere 6 tane ev isteyen hatun kişisi. deniz hanım bu haberi aldıktan sonra 2 ev benden demiştir.
katıldığı bir televizyon programında eşiyle kavgasını anlatırken;
- hüsnü beni evden kovdu, "al kendini git burdan" dedi, sözleriyle aylardır evimizin neşesi olan şahsiyet.

yine bir televizyon programında, deniz seki'nin evini basmışsınız sorusuna
-bir emanetimiz vardı 3 aydır, onu aldık , diyerek sempati toplamış ve magazin basınına "allah belanızı versin" sözüyle kızgınlığını dile getirmiştir.

lohusalık döneminde "lohusa avcıları" nın kurbanı olan bir anne. bu şöhret ve para bittikten sonra, eşine kavuşacak ve tilki hikayesini canlı canlı yaşayacak kadındır.
hüsnü şenlendirici'yle nazire hanım tatildedir.bir magazinciyle karşılaşırlar;

magazinci:hüsnü bey bu sene deniz'e giricekmisiniz?
hüsnü:töööbe tööbe...
nazire:allah belacığını versin puşt gasteci.defol!.. bak hala mikrofon uzatıyo.
bu topraklar allah belanızı versin versin lafını kendisinden daha güzel söyleyen bir bünye yetiştirmemiştir. hakikaten de nazire hanım, sadece bu özelliğiyle bile deniz seki'den üstündür, kafadır, eğlencelidir.
Terkedildiğini bir türlü kabullenemeyip boşanmayı reddeden, muhtemelen para düşkünü kadın.. Tamam, kocası olacak herif bunu aldatmıştır, hayvanlık etmiştir, bilmemnedir, şöyledir böyledir. Hüsnü'nün ayıbını zaten kabulleniyoruz.

Ancak hüsnü şenlendirici, artık kendisini istememektedir. Anlamadım ben nerede kaldı kadınlık gururu?
Hüsnü Şenlendirici'ye popüler olduktan sonra: "Hay aksi yanlış kadınla evlendik herhalde!" dedirten kadın.
-üsnümle abeyimle gavga ettiler ayle arası olur bööle şeyler.
-üsnüden ayrılmayacağım deniz'i kuma yapacağım.
-üsnü benim çocuğumun babaası ayrılık olmaz.
gibi sözlerin sahibi olan hanımefendi.
kocasından boşanma karşılığı 5 adet ev istemiş, günümüz dilinde magazin forever denilen güzide bir insandır. en az Deniz Seki kadar.
hüsnü şenlediriciyle 15 yaşındayken evlenen, bundan sonraki hayatında (şu an 28 yaşında) kendini sadece çocuklarına adayarak yaşayacağını söyleyen * * ve böyle devam ederse sonunun fizik olarak da benzediği kumkapı mağduru gülten kızılkaya gibi olacağını düşündüğüm kadın. yakında televizyon kanallarında boy gösterirse şaşırmam.
hüsnü şenlendirici'nin bir türlü hüznünü şenlendiremediği kadın.
etine butuna dolgun bir hanfendidir kendisi. hüsnü şenlendirici'yi deniz seki'ye yar etmiş, üstüne bir büyük bardak su içmiştir. aslında görüntüsü ne olursa olsun, kaç yıllık evliliğin böyle adice bitme noktasına gelmesinde üsnü kadar suçlu değildir. zira kocasını evine döndürmek için epey çaba sarfetmiştir. mamafih çaba(!) yetmemektedir.
metres etmek tabirini somut olarak gösteren kişi. haklıdır, mazlumdur hatta masumdur. 2 çocuk annesi bir kadındır.
(bkz: hüüüssssnnnnüüüü)
"allah belayınızı versin" derken sözlüklere de konu olabileceğini düşünmüş müdür acaba bu kadıncağız. aldatılmıştır bu kadın, televole ayarında programlara konu olmuştur, deniz seki'nin evini basmıştır, hüsnü şenlendirici'nin motosikletini parçalamıştır.