bugün

On birinci nesil yeni bir yazar. Hoş gelmiş.
hoş gelmiş. iyi yazar.
(bkz: black pearl)
görsel
anlaşılan yine çomarları çılgına çevirmiş. devam et.. kalemine kuvvet.
nickinde hayır olmayan komünistin saldırısına uğramış yazar, severim kendisini. eksik olmasın.

aynı şahıs benimde nick altıma gelip defalarca hakaret etti, kadınmış birde. yazık.
ilk olarak antikaw serisi ile başladığı sözlükten uzun uğraş ve çabaları sonunda toplam 192837456 kez uçurulup, sonra her defasında yeniden hortlayan ve sözlükte adı "komedyen trolle" çıkmış, kendi nickaltını uplayıp kendini övecek hatta kendine hoşgeldin diyecek kadar eziklik alanında master yapan * en büyük mağduriyet yaratma aracı da leylek kaşlı küçük militanlar olan ve en sonunda katil diye nick alıp sürekli ekran başında sinir krizi geçirip sürekli etrafa ağzından köpükler saçarak öfke kusan, aynı başlığa birbirinin yüzde 90 aynısı kelimelerle 192837456 kez entry girerek işsizliğin ve aciziyetin zirvesine vuran ve sürekli başkalarının nickaltında defalarca hakaret edip ortalığı kirlettiğini sanmasına rağmen iplenmeyen minik zekalı bir hemcinsinin saldırısına uğrayan; akpkk ve hdpkk karşıtı, ülkeye zarar veren ya da zararlı bir zihniyeti temsil eden kişi, oluşum, provakasyon ve olayları tasvip etmeyen, özde vatansever ata-türkçü yazardır.
gelip ak dalyarakın biri de nick altını kirletse ağzının payını veririz.
hiç kendini övmeden ve kimseye sataşıp, hakaret, küfür ve tehdit etmeden kendi nick altına yazabilen bir yazar.
duygulandım.
iyiki varsın "nardaninciler".

görsel
görsel
sabah akşam bir kimin feyki olduğu belirsiz bir ak trollün, bir de leylek kaşlı militanları adeta saplantı haline getirmiş yaşı da beyni de minik bir terörist sevicinin bitmez tükenmez saldırılarına uğrayan yazar.
biseksüel bir hemcinsi tarafından takıntı haline getirilmiş ve sabah akşam aralıksız rahatsız edilen yazar.
Gezi parki direniscisi nickli şahıstan akıllı olduğu kesin yazar.
kadir mısıroğlu'na sürekli hakaret eden bir yazar. biraz daha seviyeli olmasını rica ediyorum.
Gezi parki direniscisi denen mahlukattan akıllıdır.
kadir mısıroğlu'na hakaret etmese iyi bir insan aslında.
bazı konulara kafayı fazla takıyor (fesli bunak gibi) yoksa kendisi iyi bir yazardır.

not: ayrıca birinin nickaltına bu tarz kötü şeyler yazmak hiç hoş değil, umarım mesajım yerine gider.
Bazı şeylere kafayı fazla takmasa iyi biridir aslında. Bir çok entrylerine denk geliyorum ve okuyorum mantıklı geliyor. Ama şu kendisine beyinsiz zat diyen şahısı ifşa edecek olursam

görsel

Böyle bir laf söyleyen birisinden daha beyinsiz biri daha olduğunu sanmıyorum dünyada.
84 yaşında, tarih bilimine onlarca kitap kazandırmış bir adama seviyesiz karşılaştırmalar yapma hakkın yok.
her gün kadir mısıroğlu'na mesnetsiz karşılaştırmalarda bulunarak artı oy alma derdinde olan yazar.
kadir mısıroğlu'na sürekli hakarette bulunan yazar. gerçek atatürkçülük bu değil.
Takip ettiğim fakat ne zaman takip ettigimi anlamadığım yazar.bu sözlük bazen bizden habersiz birilerini takip ediyor ya da ben sizofrenim.
Aktroll demek kendisine hakaret olur. Düzgün bir Atatürkçü yazar.
adı sözlüğün delisine çıkmış bir neyin nesi kimin fesi olduğu belirsiz bir troll tarafından da ak troll olarak yaftalanmayı başarabilmiş yazar.
pipiye sürelecek akıl yok sende derler ya .

işte bu yazarım sı öyle bir pipi .
söylenen lafa baktım, laf mı diye.
lafı söyleyene bakın, "adam" mı diye.
tıpkı karma sıfatında yazdığı türden bir mahlukat olan ve nickaltında çoğu kişinin engelli olduğunu öne sürerek topluca alay ettiği ve adı sözlüğün parazitine çıkmış tiplerin saldırısına uğrayan yazardır efem.