bugün

milli piyango'nun düzenlediği şans topundan farklı olarak 10+1 adet futbolcuyu doğru tahmin etme yarışmasıdır. varyasyon sistemi ile oynanabilen bu oyunda 2,3 ya da 4 hafta oynama ihtimali yoktur. bir kuponda 4 kolon bulunmaktadır. bu oyunda da tahmin için 1 haftalık süre vardır. fakat ikramiye ağustos 2009'dan bu yana devretmektedir.

hayırlısı olsun. ben hep oynuyorum tutturamadım. tahminlerinizde başarılı olursanız bana da haber verin.

(bkz: yeter ulan)
1. hafta: hakan-erhan-ferrari-sivok-ismail-ernst-fink-yusuf-tello-holosko-nobre
2. hafta: hakan-erhan-sivok-ferrari-ibrahim-ernst-fink-tello-nihat-bobo-nobre
3. hafta: hakan-erhan-sivok-ferrari-ibrahim üzülmez-fink-ernst-uğur inceman-holosko-tello-nihat
4. hafta: hakan-ibrahim kaş-ferrari-sivok-ismail k.-holosko-fink-ernst-serdar ö.-tello-nihat
5. hafta: rüştü-ibrahim k.-sivok-ferrari-ismail k.-ekrem-serdar ö.-ernst-tabata-yusuf-nihat
6. hafta: hakan-ibrahim kaş-sivok-ferrari-ekrem-ernst-tello-tabata-serdar özkan-bobo-nobre
7. hafta: bay
8. hafta: Rüştü-Ekrem-Sivok-Ferrari-ibrahim Ü.-Serdar Ö.-Fink-Ernst-Yusuf-Tabata-Nobre
9. hafta: rüştü-ekrem-sivok-ferrari-ismail-i.toraman-ernst-nihat-tabata-yusuf-bobo
10. hafta: rüştü-ekrem-i.toraman-i.kaş-i.üzülmez-tabata-uğur-fink-tello-nihat-bobo
11. hafta: rüştü-i.toraman-sivok-ferrari-ismail-nihat-ernst-fink-tello-yusuf-nobre
12. hafta: hakan-i.toraman-sivok-ferrari-ismail-uğur-ernst-fink-ekrem-tabata-nobre
13. hafta: Rüştü-i.Toraman-Ferrari-Sivok-i.Üzülmez-Ernst-Fink-Ekrem-Serdar-Yusuf-Bobo
14. hafta: rüştü-i.kaş-i.üzülmez-ferrari-sivok-ernst-fink-tabata-nihat-ekrem-bobo
15. hafta: Rüştü-ibrahim toraman-Sivok-Ferrari-ismail-Fink-Ernst-Nihat-Yusuf-Tello-Nobre
16. hafta: rüştü-i.toraman-ferrari-sivok-ismail-ernst-fink-nihat-tello-ekrem-bobo
17. hafta: rüştü-i.toraman-ferrari-sivok-i.üzülmez-ersnt-fink-tello-ekrem-nihat-bobo
ziraat türkiye kupası için de geçerli olan oyun. fırsatı kaçırmadınız. oynamazsan çıkmaz!

ekleme: artık geçerliliğini kaybetti. oynamayın.
bu akşam yine, yeniden devreden loto. büyük ikramiye 20 milyon tl oldu. n'apalım, 'kısfmet' der, 26. haftayı bekleriz!
beşiktaş'a son 20 senenin en başarılı sezonunun yaşatan bir teknik direktöre yapılan büyük hakarettir. aynı tip insanlar takıma hayatını adayan yıldırım demirören'i de ağır bir biçimde eleştirmişlerdir.
şansınız açıldı desenize!
son 2 sezondur ligi sürükleyen hocaya yapılmış aleni saygısızlık neyse ligin sonunda o topların üzerine oturursunuz.