bugün

uludag sohbet kanalına hoşgeldiniz. küfür etmek yasaktır. hayırlı sohbetler.

tanım: evcil bir kuş türü.
(bkz: gammazlamaya doymamak)
Şuan beslediğim kuş, ailedeki herkes ondan korkuyor ıssırıyormuş sözde. yav bana neden zarar vermiyor öylese??
görsel

Düzenli duş alıyoruz biz kısssslarrr.

Dünyalar tatlısı hayvanlardır. Hele size alıştılar mı kulağınızın dibine gelip sırnaşırlar.
(img:#824251)

bazen de utanır ırıspı. yüzünü kapatir hemen.
cennette buluşmayı ümit ettiğim aşkım. sırf bu yüzden tanrı inancım pekişebilir. bilmiyorum bekleyip göreceğiz. affet beni tanrım seni sorguladığım için. ama nietzsche okusan sen de bana hak verirdin. deli kitap.
ihtiyar bir tane var bende. 4 yaşını geçti canımın içi. Hiç tırnaklarını kesmedim bayağı uzamış şimdi fark ettim. tırnak kesimi hakkında bilgisi olan bana ulaşsın lütfen. Kesmesek olmuyor mu?
Küçüklüğümde bir tane de bizde vardı ama ben çok korkardım bir gün dostça yaklaşmaya karar verdim konuşması için sohbet etmeliyim deyip tek tek sınıftaki herkesi özellikleriyle anlattım, ertesi gün kuş ölmüştü.
görsel
Uzun zamandan sonra tekrardan taliplerini arayan kuşumdur. Aylık 120 bin tele geliriniz yoksa yazmayın efenim.
görsel

Kendini köy ağası sanar.
bir de konuşabilse neler anlatacak dediğim tropikal bir kuştur.
Kafamız yerinde değil bugün.
görsel
görsel
Noldu knk anlat hele.
görsel
Haaa fotoğrafı şimdi gördüm.
Olur öyle şeyler:d
evimizde bulunan bize geldiğinde yavru değildi ama kaç yaşında olduğunu da bilmiyorum.

geleli 7 sene falan oldu. yabani ama ben onu seviyorum.
iyidir güzeldir de arkadaş o ne ses yahu. keşke kendi orjinal ortamında yaşasalar. buralardan çok uzaklarda. kendi kıtalarında.
Şimdi de kapı sesini taklit etmeyi öğrendi.

"Aha kapı çalıyor " diye fırlıyoruz yerimizden...
Çok sevimli ve zeki olan hayvan. Fıstık ne yapıyorsun oğlum diye sorduğumda la bi siktirgit diyerek beni kahkahalara boğmuştur.
çok sevdiğim ama besleme işini zirvede bıraktığım canlı. erkeğe dişinin adını ezberletmiştim.
Çok besledim.
Çok besledim.
(img:#874028)
Çok oyuncu bişey.
Hay amınagoyum ne sevimli kuş diyecektim ekranı kaydırınca görünen mal hayata küstürdü.
görsel
15 yıldan fazla bir süredir baktığım kuş türüdür. masrafsızdır biraz ortalığı batırır ve ilgi ister hepsi bu. bazılarının kafesten çıkar çıkmaz omzunuza konup sıçma gibi fantezileri vardır.