bugün

Evde bırakması gerekir, 8li paketi bulup içine 3-4 tanesini koyup onu yanında taşır.
Evin temelini yapmadan çatı yapmaya çalışırdık her defasında. Yapardım bunu yani.
fakirler ve ezikler tarafından hep kıskanılmıştır.. bebelerin boyamda hep gözü vardı.
caran dache kullanan birisi olarak daha elittim.

babama yalvara yalvara aldırttığım boyalar hala duruyor, güzel kullandım. adam da aldı lan şaşırdım şimdi.

çocukken çok piçmişim ya.
''ten rengini versene insanları boyayım.''

bakın bu bir dramdır. laaaan. ibneler.

kula minnet eylemem rızkı veren hüdadır.

bırak insanlar beyaz kalsın çocuk.
ülke sınırları içinde üretilen en boş geyiktir. swh
Vay piç.
Ressam falan olamayan çocuktur.
Altın rengi, gümüş rengi ve ten rengi pastel boyaları olan çocuktur.

O değil de, o Monami ne güzel kokardi, kokusu geldi burnuma.
12lik neyine yetmiyor çocuğudur...

Bir de günümüz doyumsuz çocuğudur. Bizim için 12lik sahibi olmak bile muhteşem bir şeydi.
bugün şu dakka karşıma çıksın ağız burun dalarım. o kadar tiksiniyorum o çocuktan.

fakirdik lan biz!
O monami ye sahip olan Aynı zamanda şuna da sahipti:

görsel
80 sonu 90 başı,evinin çatısında Konami konsolu olan çocuk kadar şanslı değildir.o iş o yıllarda bildiğin lamborcini sahibi olmak gibidir.
Seni de unutmadık. Unutursak boyan kurusun.
Hiç kimse de ben o çocuktum demiyor. Buralar hep fakir böyle. Onlar çoktan uzaya çıktı demek ki.
aynı zamanda 21 vitesli bisikleti olan çocuktur.
şimdilerde dünya turuna çıkmış, her ülkeden fotoğraflar çekilip sosyal medyalara yüklemiş kişidir. Biz burada yaşam mücadelesi verirken o ailesinin imkanları dahilinde gününü gün etmektedir.
ilkokulda bütün kızların yanına gittiği piçtir. günümüzde bmw si vardır.
demek ki o zamanlar ben de zenginmişim. ne demekti be okula götürünce etrafıma toplanır kullanabilir miyim mor boyan var mı derlerdi. kırmızı spor araba misali ellettirmezdim. kullan ama bastırma kırma sakın derdim
tatilde magnum da yer bu şimdi.
Zengin çocuğu olurdu hep. 12li boyamı saklardım.

Seni de unutmadık.
Belki de arkadaşlarına pastel boyasını ikram ediyordur hep.
Bazı çocuklar çok paylaşımcıydı.
içten içe kıskandığım çocuklardı.