bugün

şu kısa sürede, sol frame'de gördüğüm onlarca başlıkta ya da altlarındaki entry'lerde gördüklerim karşısında yüzüme çarpan gerçek. bak şurası çok acıyo.
haklı bulduğum durum, hiç bir müdahale olmuyor...
*
(bkz: yürü be kim tutar seni)
acıtan gerçektir. yaman gerçektir. koyan geçen gerçektir. ardında gözü yaşlı bir sol frame bırakan gerçektir.
bazen duruyorum "yok lan diyorum bu kadar da boşvermişlik olamaz" sonra kendime hak veriyorum ve kuruyorum "bunlar şimdi böyle toplaşıp nick belirliyolar, trolüydü sıçanıydı kokanıydı ne varsa artık, taa ki son bi kez daha toplanıp hepsini tek celsede uçurana kadar" falan diye. sonra tertemiz pırıl pırıl sözlük güzel oh.
dur şimdi anlarız:

hepinizi hoplatıcam lan. hop hop!

edit: aha ses yok daha da kabalaşıcam o zaman; kanırtıcam diyorum lan, ohhşş!

nahit: gelen giden yok; alayınızı skicem olum!.
(bkz: durun daha erken)
gerçek olmayan durumdur..

neden gerçek değil hemen açıklayayım;
çünkü o sol framedeki yazılara ses çıkarmayan modlar bana hala cümle sonunda iki nokta olmaz diye uyarı mesajı gönderiyorlar.. ne kadar büyük bir duyarlılık değil mi?
(bkz: üşüyoruz mod)
(bkz: tek derdiniz bu olsun be gülüm)
uzucudur.

kendilerine 10 gun once "ses ses ses ???" yazip yollamistim mesaj yoluyla, cevap vermediler. demin guvenilir bir kaynaktan, lanet olsun bu sozluge diyerek topluca intihar ettiklerini ogrendim. acim buyuk. allah hepsine gani gani rahmet eylesin.
(bkz: hala sıcak fazla uzağa gitmiş olamazlar)
biz "inci"leşmeye başladığımız anda intihar etmiş olabilecekleri gerçeğinin bir önceki versiyonudur. herkesin bir suçu var ama...
(bkz: yanındayken çekiyorum en çok hasretini)
uzucuden, korkutucu bir sevince donmus gercek.
(bkz: modların hortlaması)
bence gayet iyi olmuş olan olaydır.zaten nedir ki moderasyonun olayı?bana kalırsa sadece noktalama işaretlerine ve küfür varsa küfüre müdahale etmelidir.sözlük özgür bir platform olduğundan yazarların o kadar da kasmaması gerekmektedir.zaten hayatta kural koyucular bolca bulunmaktadır bari sözlükte insanları rahat bırakın
yanlış bir önermedir;
(bkz: yaran bir derdim var şikayetleri/#9837722)

şu an burada/lar...
(bkz: bööle kollarımı açaydım gitme diyeydiiim)
aslı olmayan bir gerçektir.
(bkz: kendimden biliyorum)
entry takip kutumda 08.09.2010 tarihinden beri gammazlanmış bekleyen entryler var.
depresyondayım unutuldum, aldatıldım. Moderasyonsuz kaldım çok yalnızım.
*
(bkz: sinsi sinsi izliyorlar)
(bkz: bir kafa darbesi)
(bkz: yapmayın çocuklar)
gammazlık hakkını sana bana niye verdiler sanıyorsun gerçeğidir.
tam olarak emin olunamayan gerçektir. şöyle ki;

(bkz: #10430128)
(bkz: #10429779)

madem ki terketmişler; o halde formatı gerçekten uygular gibi yaparak kendilerini komik durumlara düşürmesinlerdir.