bugün

Şuan çok kötü olsada ilerde patlama yaşayacak bir oyuncu. Yeteneğini kanıtlamış ama çok çekingen korkak girişken olmayan bir oyuncu. Juventusta formasından çok uzak kalmasının da etkisi büyük. Zamanla bunlar oturdukça gerçek Krasic ortaya çıkacaktır.
dakika 64, pili bitmiş - özgür çek'in attığı topa kıçını kaldırıp yetişemedi.

edit: derken 2 adam çalımladı 5 dk sonra; indirdiler, pardon reis.
defolup gitmesi gereken futbolcu.
biraz daha kasarsa, kurt cobain olabilecek futbolcu.
inşallah fenerbahçe ile anlaşamaz da galatasarayım kanca atar.
bugünkü maçta çokta kötü olmayan futbolcu. gereksiz hareketler yapmazsa takıma katkı sağlayacak gibi, tabi biraz zamana ihtiyacı var.
Bugün bir isik gördüm.
yedek kadro ile çıktığı son iki maçta mükemmel oynayan futbolcudur. yapabileceği herşeyi yaptı; pas verdi, pas aldı, yardırdı, şut çekti, çizgiye inip orta açtı, maç sonunda dahi depar atarak kendisine şut pozisyonu hazırladı. takımda bugün sow, kuyt, meireles, yobo (evet, bir de gökhan) olsaydı neler olabileceğini, neler verebileceğini açıkça gösterdi. takımdan gitmesini isteyen skor meraklısı futbol cahili andavallar bi siktirsin gitsin bu adamın başlığından.
tek suçu formsuz olması olan futbolcu. kalitesini göremedik daha.
olmadı bu çocuhh olmadı bu çocuhh. fenerbahçe'den ayrılması muhtemeldir. adam bildiğin bitmiş arkadaş.
Belki galatasaray maçında sonradan oyuna girip gol atar ya da iyi oynarsa kendine gelir diye düşündüğümüz futbolcu. Şimdiye kadar takıma hiçbirşey veremedi.
istekli oluşuyla umut veren oyuncu. onun harici şu an berbat durumda.
patlamış futbolcudur ama kimin neresinde patladığı bilinmeyen futbolcu. o nasıl vuruş lan ayıp öyle patlanır mı? * hoşgeldin iyi ki geldin daha iyi olacaksın. *
sonunda bir gol atabilmiştir. ne maçı olduğu ya da rakip takımın gücü sikimde değil. ben bu adamı oldum olası severim, bir şekilde kendine gelmesi ve fenerbahçe'de eski günlerine dönmesi en çok istediğim şeydir. bu gol belki ilk adım olur, ne bileyim. resmen sevindim lan.
bugün iyi gibiydi. koştu, geri geldi bir şeyler yapmaya çalıştı. artık kendisine gelip yardırmasını istiyoruz. *
gün geçtikçe iyiye gittiği tartışılamayacak futbolcu. sarı fırtına lakabını yavaş yavaş geri kazanacak gibi.
goztepe ile oynanan macta sezer'in attigi ilk 2 golde aykut kocamanvari bir sekilde kılım kipirdamazken krasic'in 3. golunden sonra baya baya sevindim. eski gunlerine donus sinyalleri veriyor son maclarda. aykut kocaman'in da dedigi gibi bize esik atlatacak bir futbolcudur.

ligin 2. yarisinda formayi kapip cok farkli bir futbol seyrettirecek diye umuyor ve tahmin ediyorum.
daha ister, henüz %50 de bile değil.
ikinci lig takımlarının korkulu rüyası. koştukça sallanan saçları yok mu hele. tam bir dünya yıldızı.
bir beşiktaşlı olarak artık tam iyileşse de az krasiç izlesek dediğim futbolcudur. aga bu adam ne guiza'ya benzer ne sow'a. şu adam iyileşsin form tutsun terör estirecek ligde ve avrupa'da demedi demeyin. hoş bana okadar çok nedved'i hatırlatıyor ki adamı karşılıksız seviyorum resmen.
yüzyılın kazığı.
kendine geldiği zaman kazığı beğenmeyenlerin götüne sokacak adam.
ebesinin amı.

gaza geldim.
Hızlı ama yeteneği olmayan sıradan bir oyuncudur.
16 aralık gs fb maçında iki pozisyon üst üste topu taca atan oyuncudur.