bugün

microsoft un uçak uçurma simulatörleri serisidir. 80 lerden bu yana geliştirilmektedir.
son çıkan versiyonu microsoft flight simulator x.
2004 versiyonu beni fıtık etmiştir. sabır taşı ediyor.
ama çok zevkli be. *
uçakları uçurabilmek için bolca yeteneğe sahip olmanız gereken microsoft oyunu.
gerçekten çok zevkli.

edit:imla.
adı "microsfot flight" olarak değişmiştir. bu değişimin altında isim olarak daha geniş bir kitleye hitap etme çabasının olduğunu okudum. ama bu arada, simülatör anlayışından da ödün vermemeye çalışıyorlarmış. bu yeni simülatörü elbette merakla bekliyoruz.

http://www.microsoft.com/games/flight/

(bkz: microsoft flight simulator 2004)
(bkz: microsoft flight simulator x)
ms bu şekilde kaçak lisansız yazılım kullananları yakalıyor. software allience den birgün avukat ve polis kapınıza gelebilir.
Fragmanı yayınlanmıştır. Yaklaşık 12 yıl sonra serinin devamı gelmiştir.
görsel
haberlere göre 2020 versiyonu temmuz ayında piyasaya sürülmeye hazırlanan, bizi yaklaşık on yıldır prepar3d gibi alternatiflere talim etmekten kurtarmasını umduğum efsanevi simulasyon oyunu serisi.
dün itibari ile, erişime açılmış olan ve en son çıkan ''microsoft flight simulator''ın sonuncusudur.
türkiye'de dahil dünya'nın bir çok yeri vardır. gelmiş geçmiş en iyi uçuş simulasyonu oyunudur. ona kimse bir şey diyemez.

fakat oyuncuların oyunu geri iade edemesin diye, sadece oyun açıkken indirme yapılabiliyor. hali ile steam'den iade yapması imkansız oluyor. * *
bundan dolayı da geri dönüşü de acayip sert yediler. 3000 kullanıcı yorumu ile %58 beğeni almıştır. iyi bir şamar olmuştur umarım microsoft.

fiyatı:
dolar bazında 60 dolar, türkiye'de ise 360 tl karşılığında alınmaktadır. çok pahalı ve türkçe yok...
belki bakanı olur diye, steam mağazası link buradadır.
Gece indirmeye başlattım elektrik gitti sıfırdan tekrar başladı. Tam bir depolama düşmanı.
Hadi be kardeşim insene artık amına koyim. 24 saat olacak nerdeyse amk çocuğu. Microsoft senin serverlarini zikeyim.
inmek üzere evinin üstünden geçmemi isteyen yazarlar konum atabilirler.
football manager serisi gibi bağımlılık yaratan, kendi hayran topluluğu olan oyun.
Mobilde karşılığı rfs'dir. 747 ile mobilde 540 saat uçmuşluğum var. Toplamda 5250 saat civarı uçmuşum. En uzun uçuşun ise tam 18 saat civarı. Mfsyi henüz deneyimleme fırsatım olmadı.
Dünyanın en dandik indirme arayüzüne sahip olan oyun.