bugün

Arkadas arama cabasinda olmaktir.
"uludağ sözlük yazarı bulunca napıcak lan acaba" diye meraka düşürecek olan eylemdir.
Rastlarsam sesimi çıkarmayacağım delinin yapacağı iştir.

Tanım yapıcam diye ne kastım belim ağrıdı be.
rezil olmaktan başka bir şey değildir.
Neden metroda diye sordurandır.yani otobüste falan olamaz mı?
Yoktur. Metro vardi da biz mi bagirmadik.
çok reklam izlemekten oluyor bunlar.
edit:imla.
akabinde metro abazanlarının 'beeğğn' diye böğürmeleriyle sonuçlanacak eylemdir.
sonrasında ne olacağı merak konusudur. birisi çıkıp evet dese ne denir, ne cevap verilir, nickini öğrenip takip mi edeceğiz. *
metrobüste bazen telefonla çok dikkatlice ilgilenen birini görünce hafif dikizliyorum acaba sözlüge mi giriyor diye ama kimsenin gülmicegeini bilsem ben de bagırmayı düşünmekteyim.

(bkz: acaba yapsam mı).
ergenliktir. sanki göz yaşlarıyla bağrımıza basıcaz sizi sivilceli, beyaz külotlu piçler. amacınız ne lan?
%90 "evet ama troll cinsindeeeeeen" diye yanıt alacağınız çığırma eylemi. Elimizi ileri sallarken beş geri sallarken on trolle çarpar olduk zira.
metroda zirve yapmaktır.
acaba metroda uludağ sözlük yazarı var mı diye meraktan yapılan eylemdir. (bkz: Hadi buldun napıcaksın)
bi gün yapacagım ama ne zaman merak ediyorum.
sözlüğe canını veren yazarın sorusudur.
-aranızda uludağ sözlük yazarı var mı?
+hani şu başbakana durmadan küfredilen yeri mi diyorsun birader.
-...
Ekşiciler varmış bi de. Gülmekten sandalyeden düşüyolarmış.
-varrrr.

demek yerine kafa usulca aşağıya indirilir yada camdan dışarı bakılır hemen.
inciciler tarafından taciz edilmeye sebep olabilir.
O duruma geldiğim gün muhtemelen bu sözlüğe bir daha girmeme kararı aldığım gün olur.
bunun yerine sözlüğe, şu anda falan metroda olan var mi diye sormak da bir seçenektir.
Pamukkale de ya da kamil koç ta sorulmasi daha makul olan soru.
Denemek istiyorum ama tuhaf bakislarla karşılaşırım diye korkuyorum. Ülker çikolatalı gofret sevmeyen var mı? Diye sormak gibi.
Silah çekip sorsalar o da ne? Derim.

Sol framesinden sapiklik akan bir sozluk la bura. Maynak miyim ben uludagda yaziyorum diyeyim.