bugün

kaygı vericidir. yolcu dişi ise yüzüne bir adet örtü örtmesi önerilir.
https://youtu.be/Wocrs_4Epf4
Günlük protein ihtiyacınız büyük ihtimalle karşılanacaktır.
Muavinin verdiği içecekleri içmemeni ve uyumamanı tavsiye ediyorum.
20inci saatte yavrunu kucağına alırsın. Metro turizm otobüsünde 19 saat ne demek yafs.
arkanı kolla!
hala metroya binen maldır. bırakın sürünsün. 1999999 saat yolculuk azdır o mala.
ha metroyla 19 saat yolculuk yapmışın ha 19 saat galip abinin kucağında oturmuşsun.

şaka la şaka ulusoy fetöcü diye batırıldıktan sonra elde iyi kötü(çoğunlukla kötü) bi metro kaldı, ne idek...
Düşman başına.
Büyük ihtimal bütün yol boyunca 2 içecek ve 1 yiyecek (stick marka uyduruk olanlardan) ikram edilecektir.
19 saat boyunca uyumamaktır, zira muavinler kız erkek ayırt etmeksizin üstünüze attırabilir.
Üstüne bosalmadilarsa iyi.
2 cumshot 1 blowjob 3 handjob ve final sekAnsında ise ass fuck a kadar giden bir zincirden geçmenize sebep olabilir.
yarın amasya'dan istanbul'a gidicem. hayırlısı.
uyumamaya çalışın.
Göte dikkat kızsan dahada kötü
Göz yaşartıcı al garanti olsun
Dün üste bösalan yarın zikebikir.
Ona göre yani
Ayrıca kızların tek basına metroya binmesini
Anlamıyorum
Hayır bu yürek bu cesaret nerden geliyo.
Edit= he eger hanım kızımızda degisik fantezilerden hoslanıyosa orasını bilemem
Tabi...
Yeniden yaptığım.
Bu başlık bana açılmıştı lan ajsjdk.
Duygulandım şimcük..

Onca kötü düşünceye rağmen güvenmektir.
Muavin çayı damlattı mı "ayy üzerime çay döktüüü" diyin anca.
Çamur atması kolay tabi. Eved.
Götü cam kenarına yaslayıp sağlama aldıktan sonra tek göz açık uyumanızı gerektirecek durumdur.
Kesinlikle uyumayin.
27 saatle kırdığım rekor. O olaylardan önceydi gerçi hatun muavin filan vardı normal bir yolculuktu.
Şüphesiz farklı bir tecrübe olacaktır. Hayatta böyle adrenalin dolu girişimlere de ihtiyacımız var.
yolculuktan yaklaşık dokuz ay sonra işinizden doğum izni almanızı sağlayacak bir aktivitedir.
görsel
Görüldüğü kadar kötü olmayan firma ben memnun kalmistim.dondurma ikram etmislerdi afiyetle yemistim.
büyük cesaret isteyen davranış.

görsel