bugün

diger abazalardan farkli oldugunu belirterek, karsidaki kizin cevap verme ihtimalini arttirmaya calisan turk erkeginin giris cumlesi
işin ilginç tarafı ise, bu mesajı atan denyoların cevap alamadıktan sonra ana avrat düz gitmeleridir.
(bkz: yonja)
Seviyesizliği yüzünden hep dışlanmış kişinin sarf etmesiyle bu eksiğini açıkça belli ettiğinin farkında olmaması durumunun açık göstergesi olan soru öbeği.
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
kuran kisinin aklindan suphe edilmesi gereken soru cumlesi.
altından inanılmaz seviyesizlikler çıkacağı en baştan belli,zavallı bir sorucuk.

(bkz: balık baştan kokar)
gayet seviyesiz olmakla birlikte ,seviyeden bahseden acıklı yak(ın)laşma cümlesi...
yeni yetme salağın tv dilinde kurduğu cümle sonunda telekız veya teleerkek konumuna düşebilir.
-merhaba seviyeli bir muhabbete ne dersin
-allah derim kazım ben
-kaçtım...
(bkz: adım samuel yirmibeş yaşım)
- merhaba seviyeli bir muhabbete ne dersin?
- olabilir, ne seviyesi?
- deniz seviyesi
- ananı avradını..
nette * sohbet ortamlarında genelde kız tavlamaya çalışanların ilk cümlesi olmakla beraber artık çok klişe olduğundan başarı şansı yok denecek kadar az olan * * cümledir. ayrıca bkz:
(bkz: bi siktir git dedirten laflar)
Genelde mirc ortamında copy-paste sistemi kullanılarak karşı cinsle muhabbete girmek için kurulan bir cümledir. Tamam eyvallah kızı tavlamak için bi cumle lazım. Ama nedir bu kurdugun cumle. Eminimki o cumleyi ona hergun 50 kişi kuruyo o ççpcatan sitelerinde. Farklı olmayı denesene be kardeşim. (bkz: kafana sıcayım).
-merhaba, seviyeli bir muhabbete ne dersin?
+seviyeli bir muhabbet derim
-merhaba, seviyeli bir muhabbete ne dersin?
+ee tamam olur.
-üşüyorum, ödünç verir misin ellerini ?..*
+kilodumu versem?
-oluuur!
+tamam bilader al kusura bakma yeni attırdım ama.
genellikle chat ortamlarina bayan ismi olabilecek bir nickle giris yapildiginda, yazmaya baslayan insanlardan duyulacak ilk cümle.
nikim gereği, evet demek zorunda olduğum, itici chat teklifi.
-merhaba, seviyeli bir muh...
-git b.kunu çomakla

-merhaba, seviyeli bir muhabette ne dersin ?
-kocamı çağırsam ne dersin ?
-ben o yum zaten desem ne dersin ?
-allah cezanı versin ahmet, yine mi iş yerinden nete girdin ?
-hieihihii

-merhaba seviyeli bir muhabbete ne dersin ?
-senin anan güzel mi?
-ne alaka ?
-offline..
-deli.
Bu gençler bir süre cevap alamadıklarında alooo ve titreşimler eşliğinde gerçek yüzlerini ifşa etmiş olurlar.
baştan kabak tadı veren, yalancı masumiyet kalıntısının son kırığı olan davet cümlesidir. geç bunları, sadede gel ışığını yakan internet yanılgısıdır.
"merhaba seviyeli bir sekse ne dersin?" anlamında olup uzak durulası bir cümledir.
duyulduğu yerde(n) kaçılması gereken cümle.
-seviye?
-Ha tamam anladım muhabbetimizin ancak belli bir seviye kat etmiş insanların anlaya bileceği
şekilde olması.
-seviyeli bir muhab...
+ya bi git bi kardeşim işine yaaaa!!