bugün

feto'ya ne istediyse vermemiştir.
(çözüm süreci zamanında ) sakine cansız'ı şehit ilan etmemiştir.
türklüğü ayaklar altına almamıştır.
ermeni soykırımı meselesini kabul etmemiştir. ( burada maluma gönderme yok.* )
çocuk tecavüzcülerini eğitim sponsoru yapmamıştır.
madenci dövenlerin maaşına zam yapmamıştır.
kendisinden olmayanlara iftira atmamıştır. ( hayırcılar teröristtir gibi şeyler mesela )
rüşvet, hırsızlık ve adam kayırma gibi meselelerde adı geçmemiştir.
sürekli kandırılmamıştır.
Ergenekon davası savcısı olmamıştır.
bop eşbaşkanı olmamıştır.
bu millete koyana ihale vermemiştir.
yunan galibiyetini arzulayanları sarayda ağırlamamıştır.
çiftçiye ''ananı da al git lan '' dememiştir.
ülkeyi kuranlara ''iki ayyaş '' dememiştir.
bakara suresi ile alay edenleri ihya etmemiştir.

not: kendisine oy vermeye daha karar vermedim.

şansı hak ediyor mu ?
bence fazlasıyla hak ediyor.
ben bunu meclis başkanıyken severdim. ama şimdi duygularım karışık oy vereceğimi sanmıyorum.
Abdullah gül'ü başkan yapmalıdır.
Bomboş kadın.
iYi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın olası Afrin operasyonu açıklamalarına dair, AK Parti'ye destek için kefen giyip 'Ölmeye geldik' eylemi yapan kişilerin olası bir Afrin operasyonunda başrolde olması gerektiğini söyledi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Akşener, "Bütün siyasi partilerde; Ak Parti'de, MHP'de, CHP'de ve iYi Parti'de hangi siyasi çocuğuna paralı askerlik yaptırmışsa, 40 yaşını geçmemiş çocuklarının tamamının askere alınmasını ve Afrin harekatında başrolde olmasını talep ediyorum" dedi.
Ortalık kızıştırmaya yönelik abd/fetö güdümlü ve destekli kurulan iyi partinin çok iyi süper başkanı akşener. Bu açıklamayı abd kamuoyuna yapsın ve desin ki abd nin suriyede ne işi var ? Öyle ya madem askerlerimizi düşünüyor bunun ana sebebi abd.
en büyük rakibi vatan partisi.
Siyasetteki varlığı sayesinde chp’nin yaptığı saçmalıklara fazla sinirlenmediğimiz bir süreç geçirmemize vesile olmuştur. (bkz: canan kaftancıoğlu) Öyle de iyi gelmiş, ufak bir umut olmuştur.
cehape ve hedepe gibi milletin sillesini yemeye aday olmuş dönek ve nankör siyasetci . kendi eş dost ve akrabalarından alacağı oylarla cumhurbaşkanı olma hayali kurduğunu düşüne biliyormusunuz .

halbu ki %50+1 oy gerekiyor . insan kaybedeceğini bile bile neden parti kurar ki .
Not : mhp li babam bu ülkücü ise abdullah öcalan da ülkücüdür diyor. 5 parti değiştirmiş birine güvenmek bu reklamın finansın nereden geldiğini parti kuracaktı mhp ye neden fetöcu savcı hakim ile çökmek istedi. Azılı fetöcular neden ölümüne 5 senedir bu kadını öne çıkarmaya çalışıyor. Özellikle bir fiil 5 yıldır izliyorum bu kadını fetö nun truva atı resmen 5 parti gezmiş. Fetö ile bağı hiç kopmamış 90 lı yıllarda nasıl bağlı ise şimdide öyle. Fetöcular tapıyor bu kadına. Valla ben günahımı vermem bu kadından yarar değil inanılmaz bir zarar gelir.
https://m.youtube.com/watch?v=MYogdCRen8c

ip' te ülkücü diye nitelendirilebilecek ve gercekten MHP tabanını ayrılığıyla üzen tek kişi Koray Aydın diyebiliriz. Ama bu söyleme rağmen tutup da partinin göbek isimlerinden biri olduğu için üzüntü yerini iyi ki onu da göndermişler düşüncesine devretti. Meral Akşener, Koray Aydın' ı bariz kandırıp çekti. Ülkücülerden oluşacak ana kolonlar şimdi ne idüğü belirsizlerden oluşuyor. Koray Aydın' ın ben ne yaptım diye dizlerini dövdüğünden adım gibi eminim.
Bana göre cumhurbaşkanımız tayyip erdoğandan farkı daha rafine ve okumuş olması. Cumhurbaşkanız Tayyip erdoğan gibi bir anda ideolojisini değiştirebilecek biri değil yani hdp çizgisine gelip bir anda kemalist olup daha sonra mhp çizgisine gelmek ilginç bir durumdur. Milliyetçi ve atatürkçü tutumundan hiç taviz vermemiştir şimdiye kadar ülkücü değil diyen zirzoplar ülkü ocaklarının askerlik şubesi olduğunu bilmiyorlar sanki.
kendisi hakkında fetöcü diyenlere, bunları kanıtlayamayanlar bunu söyledikleri sürece şerefsizdir diyor. çamur at izi kalsın siyaseti çok işlemiyor. çünkü kimlerin fetöcü olduğu ortada.

diyelim ki meral akşener fetöcü. ülkenin yönetimine gelince ne yapacak?

fetöcüleri emniyete ve askeriyenin içine sokacak.
fetöcüleri adaletin içine sokacak.
fetöcüleri devletin tüm makamlarına sokacak.

eee bunları yapmış olan biri var zaten. sizin desteklediğiniz adam. nasıl utanmadan bu kadına fetöcü diyebiliyorsunuz lan? fetöcüden korkuyorsanız, gidin lütfen önce kendi liderinizden korkun. iftira atmayı da bırakın. sizden ala fetöcü yok.

anatürk meral akşener "köyümde dahil, bir tane fetöcü bulursanız, ben siyaseti bırakırım" diyor. ulan hala fetöcü diyorsunuz. gidin köyünden bir tane fetöcü bulun da bıraksın siyaseti bu kadın.

ya da gerçekten fetöcüyse, tutuklayın bu kadını. biz de halk olarak peşinden gitmeyelim. bizi kurtarın o vakit. ama şerefsiz ve adice, kendi politikalarınız ve cebinizi doldurma telaşıyla iftira atmayın. ben bıktım halk bıktı. siz şerefsizliği bırakamadınız.
hayatının hiçbir döneminde mhp genel başkanlığı istemeyen kadın. bundan 30 yıl evvel bekaa vadisi' nde apo ile can güvenliği endişesi taşımadan fotoğraf çektirip sonra da milliyetçi oyları bölmek için ulusalcı takılan perinçekgillerden hallice.

yahu hadi bir hafızamızı zorlayalım. bu kongrenin yapılmaması için elinden gelen her şeyi yapıp, sonra da '' bize kongre yaptırmıyorlar'' mağduruz da mağduruz diye sen demedin mi? oysa taşralı bir avukat bile düzenlediğiniz maddelerle o kongrenin yapılmasının imkansız olduğunu biliyordu.

sizin avukatlarınız neredeydi hanımefendi? sadece 3 maddeyle talebinizi yasal zemine çekebilirdiniz, neden yapmadınız?

çünkü amacınız yüzde 30-40 olan sol oylarını, milliyetçilerden oy çalarak sağ ile yarı yarıya dengelemekti. bugün kimseyle ittifak yapmayacağız diyorsunuz. aha bu da burada kalsın günü geldiğinde planınızı nasıl işleteceksiniz herkes görecek.
kırmızı başlıklı kız hikayesini ve "kızılelma"nın yazılış şeklini öğrenmesi gereken teyzedir.
görsel
bu ablamız afrin operasyonu başlamadan önce " yapılacak operasyon bangır bangır söylenmez, lafta olmaz bu işler icraata göremiyoruz" gibi bişeyler demişti. 1 gün sonra TSK sınır ötesi harekatı başladı.. gündemden düştü bi anda... hey gidim hey.
bugün , temsili:
görsel
Saadet partisini bile geçemez.
Kemal Kılıçdaroğlu CHP genel başkanlığı koltuğuna yapışınca, (seçilince demiyorum dikkat edin) sosyal medya'da bir iyi parti güzellemesi aldı yürüdü. Yok CHP'ye oy veriyormuş, artık iyi parti'ye oy verecekmiş. Afedersiniz de ben pek bir fark göremiyorum. Eğer seçime kadar Cumhuriyete bağlı, ilkeli, bir isim falan çıkmazsa; gideceğim atatürk'lü pusula yapacağım onu sandığa atacağım. Hoş seçimler zaten görünüşte demokratik bir ortam olduğu algısı için. Ve iktidara göbeğinden bağlı kamu görevlilerinin olduğu bir ortamda anlamsız. Bunu 16 nisan'da görmedik mi? En azından diyorum, oyumu "meral akşener"e atacağıma "Atatürk"üme atarım daha iyi. Hiç değilse oyumuzun rengi belli olur. Tabi o güne kadar ne değişir bilemem.
tek başına siyasi kalibresi akp'yi indirebilecek yada sarsabilecek güçte değil.

bu zaafiyeti kadrosuyla telafi etmesini beklerken hemşehricilik, balkancılık ayağından yürüyüp çürümüş sakız ayarında, geçmişi bi garip, vasıfsız, niteliksiz adamlarla partiyi doldurdu.

bir tarafta baba ülkücüler öbür tarafta liboş-götoş tipler... bu durumu anadolu insanı anlayamaz.

yalnızca ülkücülerle hareket edip, cumhuriyetçi demokratik liberal bir siyaset izlese sahada çok daha fazla karşılık bulabilirdi.

mevcut durumu: baraj etrafı.

20-30 gibi oranlar aşırı uçuk kaçık iddialar.
her şey alnım başım üstüne fakat ülkü ocakları ile bağı olmayan akp'nin trollerinden öteye gidemeyen tipler sorsan galip erdem, gaspıralı, akçuralı kim desen havaya bakacak adamlar buraya gelip de ülkücü ayaklarına yatmasına anlam veremiyorum. yaşı 20'yi geçmeyen elemanlar 50-60 yaşındaki adamların partiden ağlayarak istifa bastığını göremeyen çomarlar lütfen ülkücüyüm diye ayak altında dolaşmasın. çünkü ülkücü olmadığınız uzayda bile görülebiliyor. gerçi mhp üyesi babama bile laf anlatamıyorken hayır'ı basmasına rağmen mhp edebiyatı yapıyor ya onu da anlamış değilim. particilik vatan sevgisinin önüne geçmiş hala görmek isteyip akşener'e kin besliyorlar. be kardeşim bu akşener size ne yaptı? bi kadın sadece bi kadın...

şu twitlerinin altında edilen küfürlerin haddi hesabı yok. profilleri incelediğinizde %90'ı akp ya da sonradan dönme 'bahçelici' tek bir tane bile ülkücü yok. yıllarca mhp'nin içinde büyüdüm bugün gelinen noktada o gün bu davaya göğüs gerenlerin bir tanesini bile mhp'de göremiyorken lütfen sonradan türeyen ülkücülüğünüzü kendinize saklayın.

edit: lan ben bu trolleri twitterda falan sanardım bunlar her yerde. mhp'nin 5 tane kurucusunu sayamayacak olanlar adam olmuş da mhp'yi savunuyor mk hainleri.
"Kendilerine bir kadını devlet başkanı(melike) yapan bir topluluk asla felah bulmaz."
Hadis-i şerif.

---

Bana göre hava hoş.
Eğer yanında ali türkşen ve ümit özdağ’ı almasaydı asla oy vermezdim bu kadına. Kendisine değil ali türkşen ve ümit özdağ partisinde diye iyi partiye oy verecem.
önümüzdeki seçimlerde oyumu alacak siyasetçi.
2019'da oy verebileceğim siyasetçi.

muharrem ince yoksa, meral hanım'a oy atarız.

not: siyasal islamcılar titremeye başlamışlar.