bugün

ersin karabulut'un kafayı takmış olduğunu düşündüğüm çizer. bir rahat bırak şu adamı yahu. günün 18 saatini uyuyarak geçirmek istiyor belki.
mastder adlı köşesi ve aşık memo adlı karakteriyle, ergenliğimizi keşfetmemizi bana göre arsız ve sorumsuzca sağlayan, gençliğimizin idol karikatüristi.
çizim konusundaki yetenek açığını espiri yeteneğiyle fazlasıyla kapatabilen çizer\yazar.
(bkz: memotem belçizer)*
okunacak yanı olmayan şiirler kaleme alan karikatürist. Okuyucuların büyük bir kısmı da bu şiirleri atlarlar zaten. Atlamayanlar kültürsüz, karacahil, ahmak, sapkın ya da sürrealisttirler.
dünyanın en uykusuz cizeridir. uykusuz fotograflari icin;
http://www.renkhaber.com/...ucu_Cizeri_Kim_/9823.html
yakın zamanda küba'ya gidip gezip gelmiştir...
çılgındır. ''arkadaş bir insan amdan götten bir sayfa dolusu şiiri yazacak kadar aşmış olamaz.'' dedirtir.
aşık memo ve utanmadan iddaa ediyorum köşeleriyle yıkıp geçer. özellikle utanmadan iddaa ediyorum köşesin de zekasının kıvraklığının net bi şekilde gösterir. okunulası yazar-çizerlerdendir.
(bkz: fikropolis in sonu)

manyak!
" aşık memo'yu yazarkenki esin kaynağınız nedir? " sorusuna " kaynak yanımda, isteyen görebilir" diye cevap veren komik insan.
aşık memo diye bir süper kahraman yatarmıştır ki şiirleri takip edilmelidir *
aşık memo, orospu çocuğu memo gibi karakterleri olan mizah adamı. dünya üzerinde böyle bir adam daha yoktur.
bel altı espri yapmanın yakıştığı tek kişi; başkası yapsa feci bayağı duracak esprilerin ustalıkla altından kalkıyor. utanmadan iddia ediyorum geyikleriyle arada baysada kalbur üstü bir çizer olarak nitelendirilebilir. aşık memo muhabbetleri candır.
sevenleri çoktur ama bana göre uykusuzdaki en gereksiz köşenin sahibidir.
dün rock 'n coke'ta rastladığım adam. gittik, konuştuk falan. tahmin ettiğim gibi sıcakkanlı, sevecen bir adam. şiirlerinin de ayrıca hastasıyım. kendisine de söyledim.
sanatına bok atmayayım fakat, çizdiklerinden zerre kadar haz alamıyorum. salvador dali gibi bir çizgisi var muhteremin.
bu hafta utanmadan iddia etmeyerek bizleri üzmüştür.
yaz aylarının başlamasıyla birlikte uykusuzda ki köşesinin adını .rrospu çocuğu memo olarak değiştirmiş ve şaşırtmıştır.
çizime masturbasyon yapmak için seksi kadınlar çizerek başlamış karikatürist. asıl adı mehmet çilingir dir. ayrıca desenleri muhteşemdir.
(bkz: doğalgaza yüzde 500 zam halk sevinç içinde)
soyadının aksine çok çalışkandır.mı? ersin karabulut sürekli olarak uykusuzdergi.com'daki blogunda memo tembelçizeri uyuklarken fotoğraflar. insanın aklına "ulan soyadıyla müsemma bir çizer midir acaba?" diye sorular getirtir bu durum. ama bittabi iyidir.
şuan uykusuz dergisinde karikatür üretmekte olan insandır.

(bkz: makul koca memoşko)

(bkz: severek okuyoruz efem)
cin ali karikatürü ile yaran adam.

http://www.kisaca.net/masturbatorcinali
son olarak bu hafta makul koca memoşko köşesinde "hem sıcacık hem yımışecık" diyerek yine yarmıştır.