bugün

(bkz: abazanları üzecek haberler)
doktorun görüşüne göre haklı da olabilir. ancak. doktor bey eşinizinki lazım değilse alabilir miyim ziyan olmasın.
bir tıp adamından, bir bilim adamından beklenmeyecek beyanat veren doktor.

yok efenim; sadece emzirmeye yarıyormuş da, köşeli olsa kimse dönüp bakmazmış da...

ben sana doktor olamazsın demedim, adam olamazsın dedim.

yürü gittt! caps koydurtmayın bana. *

bunu söyleyen doktor erkekmiş di mi bi de? tih allah ....
maldır ( cidden bunu diyen doktor şöyle hakiki -pörsümemiş- kadın memesi görse, bisiklet turu isteyen çocuklar gibi ' nolur bi fırt versene ' diye yalvarmazsa, ben de ağır ibneyim.. tahta telefon direğine sarılıp aşağıdan yukarı doğru yalamazsam götüm.. kuyruk yağıymış, ha siktirsin bok!)
(bkz: yarrak var yer misin)
sanki biz bir işe yarıyor dedik. *
doğru demiş adam. emzirmekten başka neye yarar kanıtlayın.

ben hiç yürüyen meme görmedim. yemek yapan meme hiç görmedim.
kasaptan alınırsa yaramaz, kadından alınırsa doyulmazdır demesi gerekirdi.
--spoiler--
Meme ne yürümeye, ne görmeye yarar; işe yaramaz, içi kuyruk yağıdır, sadece erkeği kandırmaya yarar.
--spoiler--

bunu bir doktor demiş. muhtemelen ya annesi hiç emzirmemiş bu garibi ya da eşi memişlerim sarkmasın diye bebelerini emzirmemiş.

doktor doktor anne sütü diye birşey var sen bilin mi? erkeğin kanmasından daha mühim, en sağlıklı ve pratik bebek besleme aracıdır.
http://gundem.milliyet.co....2012/1622742/default.htm

Bursa Meme Guatr Cerrahi Merkezi'nden Op. Dr. Ceyhun irgil'den başkası değildir. Kendisi memeye son derece tepkili nedense.

--spoiler--
Asıl hedef üremek olduğu için karşı cinsi kandırmak içindir. Mesela düşünün memeler dört köşe olsaydı erkeklerin yarısını kandıramazdınız. Siz zannetmeyin işi sadece memeyle götürüyorsunuz, o bir reklam. Memeye özünde baktığımızda avucumuzun içini dolduracak kadar yağ kütlesi. Bütün özü ve her şeyi o kadar.
--spoiler--

cidden içerlenmiş adam. ''memeniz var diye kendinizi ne sandınız lan? artizler!! keserim memelerinizi hea'' tarzı bir çıkış yapmadığı kalmış adamcağızın. ''erkeklerin delirdiği şeyin kuyruk yağından farkı yoktur.'' demiş bir de. tamam birader bi sakin ol. amcaya bi su getirin, kravatı da gevşetin.

(bkz: gerçek zaytung haberleri)
insallah adanali falan degildir doktorudur. kebaba da meme koyar bu.
kendisinin de etten olduğunu ve her daim bağırsaklarında pislikle gezdiğini unutan kişi zırvası,
ve işin en garibi, o bağırsaklardaki aktiviteye en ufak müdahalesi yok kimsenin, hatta uyurken nefes alma refleksine de,
mesela tehlike anın da elini çekme, ayağını çekme refleksi olmasa "dur elimi çekeyim" diye akıl yürütmeye kalksa kişi, kaç sözlük yazarı aramızda değildi şu an,
imanım ziyadeleşti gene,
"allahım rahmansın ve rahimsin, bizi ne kadar sevdiğini nimetlerini sunuş şeklinden bile anlayabiliyorum, zira meyvelerdeki o koku ve paketleme, ve içlerindeki şekerli ve renkli su kesecikleri, herhangi bir şekilde sunulmamış, ancak değer verilen kişiye öyle sunulur, bize değer verdiğin için teşekkür ederim, layık olmaya çalışacağım"
empati yoksunu. hiç değilse uygun ifade yoksunu.
kendisinin de basınçla bir işe yarayan ve bir kısmı da beynine gitmeyen kana muhtaç olduğunu unutan tıp eğitimi yapmış kişi.
penis hakkında da muhtemelen; ''öyle organ mı olur amk, yarrak gibi...' diye düşünüyordur.
yaran açıklamadır.

ama ne yazık ki doğrudur. doğada başka hiçbir canlı memeden tahrik olmaz. bunu tahrik edici kabul eden sadece insandır. günümüzde hâla ilkel kabilelerde yaşayan kadınlar göğüslerini kapatmazlar. çünkü onlara göre mahrem olan vajinadır. meme çocuğu emzirmek için var olan bir dokudur. tabi artık meme çok özel kabul edildiğinden, bir kadın göğüslerinin alınmasını asla istemez, estetik açıdan kötü gösterir.
bu ülkede, damacanaya, masaya tecavüz eden insanların olduğu düşünülürse...

kuyruk yağını s*kme' de patlama yaşanmasını sebep olacak doktordur.
adam doktordur insana ait her uzvun ne işe yaradığını neden meydana geldiğini bilmekte sürekli bunlarla uğraştığından şehvet ile yaklaşmamaktadır. am göt meme sana şehvet ona iş.
ne bekliyodunuz içinden elmas madeni mi çıkacaktı yani.
Türkiyede meme kanseriyle mücadele eden yüzbinlerce kadın olduğunun farkında olan doktordur. Memesinin aldırınca dişiliğini kaybettiğini düşünerek psikolojik travmalar yaşayan kadınlarımızı yüreklendirmiştir.

Hayatta her şeye aklıyla değil de çüküyle yaklaşan kişilerce dalga geçilmiştir.
"penisin içeriği de içine ara sıra kan dolan süngerimsi bir doku, ayrıca her durumda görüntüsü de çok çirkin ama biz üstünde iki parça kuyruk yağı taşıyanlar o süngeri taşıyan sizler gibi dünya üzerinde her boku yeme hakkını kendimizde bulmuyoruz, o süngeri şişirip indirmekten öte dertlerimiz de var, mesela sizlerin çocuklarınızı büyütmek gibi" denilesi doktordur.

Belli doktor kadınlardan yana pek şanslı değil, duygusal davranmış, kadın bedenini de ruhunu da önemsizleştirmeye çalışmış ama her tarafından hayal kırıklığı akıyor, onu gizleyememiş...
biri şuna bir meme versinde ne olduğunu öğrensin, doktorudur.
çocukken annesinin memesi yerine kuyruk yağı emmek zorunda kalmış bir kişinin söylemi olsa gerektir.
--spoiler--
şen kasaptan abazalar için büyük kampanya. kuyruk yağında %30 indirim. doya doya avuçlayın diye.
--spoiler--
(bkz: kadın memesi işe yaramaz)
(bkz: aramaya inanmak)