bugün

ara sıra insanın aklına geliyorlar.
(bkz: kelly brook)
Kate upton un direkt doğduğu...
Meme olarak doğmuş kadın sonradan kolları bacakları çıkmış.
mükemmel bir yaratı.

görsel
http://www.youtube.com/watch?v=McBlLqaNY6s
Sevilir. Sevilmez mi ulan? Sevmeyen ibnedir arkadaş.
volkan konak'ın da "oy belalı belalı da balkonları süt lilam" derken bahsettiği, insan ve hayvan bebeklerinin beslenmesine aracılık eden organ.
kimilerine insanoğlundaki en güzel uzuvdur. artık amacı dışında çok kullanılıyor sanki. nerede o süt veren memeler??
Kadınlarda da, erkeklerde de bulunur. Kadınlarda bulunan, erkeklerde bulunana göre daha büyüktür.
Erkekte de bulunur ve Esas türün dişi olduğunun bir delilidir. Anne karnında da 6.haftaya kadar bebek dişi olacakmış gibi gelişir. Evveliniz hep kadın işte.
Erkek memesi süt vermez, ancak gariptir ki yeni doğan erkek bebekler anne sütü emdikçe anneden geçer hormonlar ile şiş içi dolgun meme sahibi olurlar, hatta bu memelerden süt geldiği bile görülebilr, Bilmem anlatabildim mi...
Pipiniz de zaten gelişmiş bir klitoris,

Kadın mısınız erkek misiniz belii değil. Hiç de utanmanız yok.
tersten okunduğunda anlamını ikiye katlayandır.
Kadınların sırtından sonra en ilgi çeken noktaları. Bazılarında o kadar sevimli o kadar sevimli ki böyle sıkıp sıkıp patlatası geliyor insanın. (bkz: keh keh keh) (bkz: terbiyesiz)
dudak tiryakiliği yapan hede.
Sarkığı hoşa gitmez, dikini bulursan yemede yanında yat.
cana can katan yegane şey.
(bkz: bir kadının memesine yanlışlıkla jelibon kaçırmak)
(bkz: cemal süreya şiirinde meme)
(bkz: emzik)
sadece bir organ. çok fazla özelliği olmayan bir şey. yani en azından bana göre öyle.
Memenin dini, ırkı, milliyeti, ideolojisi olmaz.

bir erkek memesiz yapamaz. Bebeyken baslar meme sevdasi. Olene kadar devam eder.
Bizde olmayandir..
eskiden buna önem vermezdim dişilerde ancak dişiyi dişi yapan vajina zaten tüm dişilerde bulunduğundan bu, bir dişide yeterince büyük değilse o dişiyle olmaz.

özet: dişilerde vajinadan sonraki en önemli organ. hatta bazen vajinanın önüne bile geçebilir.
erkekte "ne gerek vardı" sorusunun kafa ziktiren yer işte.
halk arasında emziğin diğer adıdır.
görsel