bugün

bir kadın ismi ve ferhunde hanımlar dizisinde bir karakter.
patlıcan güvecinin sumakla ve sarmısakla kemikli kuzu eti katılarak yapılmış hali olarak bilmeyene tarfi edilir. ancak sağına bulgur pilavı, soluna ayran alındığı zaman tek başına bir kültürü temsil edebilecek başka bir yemek yoktur. tarifi, anlatması imkansız bir durum.. yemek o lezzeti yaşamak gerekir.içine sevgi, saygı en çokta misafirperverlik katılarak pişirildiği için lokantalarda satılmaz.
hoş gelmiş çıtır yazar, inşallah kızdır.
Etli bır dıyarbakir yemegıdır.
hoşgeldin yeni yazar arkadaşım.
(#16055319)

sevgilisinin kafasıyla aşırı ilgili izlenimi veren yazar. sevgili profili, kendineden 24 yaş büyük evli adam bide üstüne sik kafalı hadi bakalım hayırlısı.

dikkat çekmeye çalışıyor ve başaracak. tıpkı diğerleri gibi.

ekleme: (#16077825) kocaman bir "oooohaaaa" yı hakeden yazardır.
(bkz: #16135401) bamya sever yazar. çok istiyorsa tadına bakabilir. üzmesin kendini işlevsel olarak sorun olmaz. *
(bkz: git kumda oyna)
(bkz: #16216915)
kimi erkeklerin bir bakışıyla tahrik olabilen bir kadın. muhtemelen de güzel değildir ama orasını burasını açmıştır dikkat çekebilmek için.
Teşekkür ettiğim yazar.
nesildaş kadın yazar. hoş gelmiş. *
delikanlı kızdır.
annemin altın gününde en sevdiği kadının adı.

yeni tarihli çeyrek alır hep sağolsun.
90'Lı yıllarda bir televizyon kanalında izlediğimiz ferhunde hanımlar adlı dizide bir karakterin adıydı bu.

yazarla bir alakam veya merakım yoktur.
sözlükten çok yakında şutlanacak hissi veren yazar. (#16262557)
(bkz: kezban).
#16407839 yapacağın tespite güleyim emi. *

eğlenceli adam sevdim ben, fakedir, harundur falan diyorlar ama olsun, güldürdü ya varsın mahmut olsun. sanki adı ceren olanları hep sikmişiz de bu kalmış gibi. *
(#16185616) ne güzel de anlatmış.
pipi , kaka , popo gibi çocuksu terimleri kullanan pasif. kaşar da olabilir.

(bkz: iğrençsiniz kaşarlar)

edit : o.çların kendisi hakkında entry girmesini istememiş. kendi nick altına yazmaması gerek bu durumda.
yaz sıcaklarıyla alaklı yazmış olduğu entry'ler gösteriyor ki, ılık bir kardeşimiz. kendisini kıskanmıyor da değiliz tabii, bu sıcaklarda herkes sıcakken, ılık olmayı kim istemez ki?!
(#16523994) birazdan çaylak olacak yazar.
sikli amlı entryler girip, bayan olduğunu iddia ettiği halde, nikaltı fena halde boş kalmış adam.
huyum kurusun, boş kalan yerleri dolduruyorum ben de.
(bkz: koşun la koşun sözlükte kız var)
(#16593879)şöyle birşey yazmış anlayan beri gelsin.
ramazan bayramını en içten dileklerimle kutladığım aziz dostum, uludağ sözlük yazarı...
işine gelince ikiyüzlü olan yazar. bravo !!!!!