bugün

ing. mc donald ın yeri. (bkz: levi s) (bkz: charlie s) (bkz: hüsamettin s)
patates kızartması için gidilesi fast food zinciri.ayrıca dondurmaları ve apple pie da hiç fena değil.
eski popülerliğini kaybetmiş yer.
Bir zamanlar bunun hamburgerlerinin içinden fare tırnağı çıktığı iddiaları vardı. *
sonra jelatin gibi tadı var diye sosları hamburgerlerinin rağbeti düşmeye başladı.
burger king çıkış yakaladıkça mcdonald's iki kesime hitap etmeye başladı;
çocuklar,
zenginler.
ancak görünen o ki üniversitede okuyan, tatilini çalışarak geçirmeye karar vermiş eski mcdonald's çalışanı, burger king kasasının arkasından "mek'e hoşgeldiniz!" die seslenmeye alışık olacak, "börgır'a hoşgeldiniz!" diye seslenmeye devam ediyor.
geçen gün iftarda buradan 2 çıtır burger menü (4 tavukburger) 6 tane nugget yedim ve gerçekten fast food un üstüne yemek keyfi yok anladım.
görsel
görsel
görsel
heyecanla yeni urunlerini bekliyoruz.bir mc cacık lütfeeen.
çok iyi değil. burger king daha iyi.
türkiye'deki şubelerini hala neden kapatmadığını anlamadığım fast food zinciri. kapatıp burger king'e çevirmeleri herkesin yararına olacaktır.

hayır double quarter pounder mıdır nedir bir şey yedim kaç para sayıp, aç kaldım resmen. ulan az daha malzeme koysana, pinti palyaço. bir daha hamburger yiyeceksem bu fast foodçulardan, sadece xxl.

ayrıca ballı hardalı falan da çok tatsız.
normal vasıfsız çocuk menüleriyle verilen hamburgerlerin diğer menüler içindeki hamburgerlerden onyüzbinmilyon kat daha lezzetli olduğu fast foodçu. patatesleriyle de burger king'in eline eline vermektedir.
hardal sosu türkiye sınırları içerisinde en iyi olan amerikan menşeyli bir fast-food markasıdır.
dünyanın en iyi lahmacunlarını yapan lokantalar zinciri. ye ye bıkmıyoruz vallahi.
insanı obeziteye sürüklemekle birlikte karbonhidrat ağırlıklı olmaından ötürü max 2 saat tam anlamıyla tok tutar.ayrıca aldığınız her lokma obeziteye bir adam daha yaklaştırır.son derece sağlıksızdır.sen hamburgerci! sana seseniyorum birgün sulu sıcak ev yemeklerinin kıymetini anlayacaksın ama o zamana kadar kocaman bir götün olacak.
mutluluğu menülere sığıdırıp parayla satacak kadar kapitalisttir ayrıca. (bkz: happy meal)
geçen hafta kavacık şubesi hizmete açıldı.
burger king'le kıyaslanması mc'e hakarettir.
burger king ile karşılaştırılamayacak derecede iyi olan hamburgerci. patatesleri oldukça lezzetlidir, sünger gibi değildir.
tuvaletleri alış veriş yapan yapmayan herkesin kullanımına açık olan yer. unutmamak gerekirki mc donalds ne kadar kapitalist olsada tuvaletleri emekçidir.
libadiye şubesinin pek bi şükela olduğu kurum.
oh mc donalds has a farm eah eah oh! daki mc donalds tır. ayrıca
he has some chick on his farm hea hea o.
chick chick where chick chick where
every where a chick chick...
mutfakları herkese açıktır. ''benim karnım doysun kardeşim'' diyenler gitsinler buradan 7.25'e süper boy çıtır tavuk burger yesinler. bir daha vazgeçebileceklerini sanmıyorum. istediğiniz kadar sos da alabilirsiniz.
ünlü fast food zincirinin abd'deki bir şubesinde çekildiği iddia edilen şok videoda açılmamış ekmek poşeti içinde dolaşan fare görülüyor.
patatesleri piyasada ki rakiplerinden kat ve kat güzel olan fest fud şeyi.
kardeşim orada çalışırken neler döndüğünü sürekli anlatmasına rağmen ısrarla ürünlerini yediğim restaurant.
su 1.35 tl. öyle olacak ki içinde altın var...