bugün

Gülseren budayıcıoğlunun kitabından esinlenen bir dizi. Psikolojik sorunları olan bir aileyi konu ediniyor. Dizi çok da güzel olmuş. TRT bu işi biliyor ekrana kilitliyor izleyiciyi. Tabiyki en büyük pay oyunculukların rolün hakkını vermesinde yatıyor.
Bugün yok.
Televzyondan drama kokusu geliyordu açınca bugün farkettim dışarıya drama fışkırmaya başladı galiba ya da su da damlamış olabilir braz daha pirinç yıkama kaçışı gibi komedi ekleseniz ekran çatlamasa allah korusun.
Bu akşamki bölümde izlediğimiz ‘carlos’ karakterini kabardey (çerkes) asıllı manken alim khokonov canlandırmıştır.
Korku ve gerilim dozu iyice arttı. Aslında sinirleri yıpratmak için bilinçli bir şekilde deney yapılıyormuş hissi veriyor. Bu hafta olan bölümü eminim çok şikayet almıştır.

Bu şekilde devam edecekse de dizi başlarken mutlaka uyarı yer almalı.
ilk bölümler iyiydi fakat zaman geçtikte kabak tadı vermeye başladı.

türk dizilerinin de en büyük sorunu bu malesef..

içerik üretemeyince aynı yerde tıkanıp kalıyorlar.
Kitaplarından farklı gitmeye çalışıp yapılan bütün işler nasıl sıçıyorsa bu da öyle sıçmıştır. game of thrones bile hayal kırıklığıydı yani inanılmaz bütçeler harcıyorsun ama bir gerizekalı çıkıp ''ben daha iyisini yazarım'' diyor ve bütttüün emekler boşa gidiyor
Han'ın babasını yıkadığı sahne ve babasının zihni yerine geldikten sonra yaşadığı utanç ve sonrasında ağlaması.

Oyuncular kesinlikle muazzam.
Rezalet bir bölüm izledik. Korkunçtan ziyade aşırı sinir bozucuydu. Bir an deliriyorum sandım.

Bu böyle devam edemez.
Harika oyuncularla çekilen bir dizi resmen kısır döngü içinde debeleniyor ve sonu bir yere gitmediği için seyirciyi korkutup gererek reyting rekoru kırmaya odaklanıyor.

Bu akşamki bölümünde 14 yaşındaki yeğenimi odadan çıkarmak zorunda kaldım. Çünkü çok etkilendi. Bu dizi 18 yaş altı için çok zararlı. Yetişkinler olarak biz bile kaldıramadık.
ne masumu embesil apartmanı, deli apartmanı.

dizi kabak tadı verdi desem kabağa ayıp etmiş olurum.
Rtük'e şikayet ettiğim dizi. Kazık kadar herifim, bu gece Gülben beni elinde çöp poşetleri ile kovalıyordu. Poşetler "babacığıııımmm" diyorlardı bana.

Nedir lan bu senaristin derdi? Zaten ruh sağlığı bozuk olan milleti iyice delirtmek mi? Gerçekten sıktınız artık.
Her sali annemin benim internetimi cebir ve psikolojik tehditle kullanmasina sebep olan dizidir kendileri efendim.

olsun ben yine de seviyorum

Annemi
acilen yayından kaldırılması gereken şey. milleti deneme tahtası olarak kullanıyorlar. bunu izleyip zaten akli dengesi bozuk olan biri burada gördüğü manyaklıkları denemeye kalkarsa ipin ucu iyice kaçar. yetti artık!
Birkan Sokullu'nun ilahlastigi dizi.
O nasıl bir oyunculuktu.
incinin ben bunu seks yaparak duzeltirim diyerek evlendigi han duzelmemistir.

hikmet amcanin karaciger buyumesi var arkadaslar.

bayram da kafadan kirik oyle baldiz kayinco kayinpedere ragmen suduklu gulbende gozu var ben olsam once apartmani sonra sehri terk ederim.

naciyi ornek almali.
aslina bakarsan o da siir okumaktan mala baglamis.
ilk bolumlerini ilgiyle izlemistim ama fragmanlarindan takip ederken bile sıkıyor artik.
Safiye'nin kahverengi lensleri çok gerçekçi duruyo markasi ne acaba.
https://youtu.be/nkX3J8pAObs

Naci ve Han ne yapacak? Gülben kurtulacak mı? Dizi ilginç hale gelmeye başladı valla.
bir kırmızı oda etmese de yinede iyi bir dizi.
dur bir dakika ben hiç birini izlemiyorum aslında.
Naci ile han'ın konuşmasına denk gelmiştim de son bölümde. Han' a şunları söylemişti naci " O konuşmadan sonra daha iyi anlayacak. ... Seni severek iyileştiremeyeceğini." Bu replik için senaristleri tebrik ediyorum. Birebir içinde olduğum durum. Severek iyileştiremezsiniz böyle psikopatları.
Her sali annemin benim internetimi cebir ve psikolojik tehditle kullanmasina sebep olan dizidir kendileri efendim.

olsun ben yine de seviyorum

Annemi
şu inci'nin iş arkadaşı olacak yavşağın ağzını yüzünü sikecek biri yok mu ya? hıyar ağası evli barklı kadına yılışıyor.

bu tiplerle mesafeyi korumayı bilmek gerek. eski arkadaşsan eski arkadaşsın tamam. fakat artık arkadaşın evlenmiş. bir zahmet yavşamayı kes amk.
safiye tam bir kenafir gözlü, kötü niyetli.

gülben'in eski tatlı hallerinin dönmesi iyi oldu. inci'nin patronu barış tam bir orospu çocuğu. han buna ne yapsa hakkıdır.
Esatin gulbene dedikleri ve tepkisi cok tanidik geldi... ilk ve eski tek sevgilim de bana dediginde ben de oyle tepki verdim. (bkz: swh)