bugün

sanırım aşık oluyorum ona.
kaliteli sigaradır, mentol bulundurması da cabasıdır.
Fiyatı düşmüştür.
bir kaç fırtı seni buzlar dıyarına götüren sıgaradır.
boğazda anestezik etki yaparak dumanın ciğerlerin dibine kadar gitmesini sağlıyormuş. normal mentolsüz sigolara göre çok çok daha zararlı olduğu kanıtlanmıştı bir ara.
Her zaman icilmemesi gereken hede, zira keyif sigarasıdır alıskanlık icin degil.
değişik bir versiyona sahip sigaradır. içmeyenlerin hiç bir ilgisini çekmez.
Hiç bulaşmayın bırakamazsınız.
bugun değişiklik olsun diye aldığım, dünyadaki en iğrenç sigaradır.
olağanüstüdür. elitliktir , zenginliktir , mentol tadı ise paha biçilemez.
gereksiz derecede pahalı olan bir sigaradır, servet değerindedir.
bugün sabah 5 tane ardı ardına yaktığım, motorumun bozulmasına sebebiyet veren hede.kanımca laksatif etki yapıyor heralde.
bir Kent Switch değildir.
mentollü sigara içmeyecek, sigaralı mentol içecek varsa alsın içsin. bildiğin mentol var sadece olum diyip sigaraları yumruğumla ezdim.
Leş sigara 10 lirayi buna verceginize kent alin kalan 3 liraylada kola alin oh mis .
ülkem kasiyerlerinin iq testi. "bir tane malboro blu ays alacağdım" dediğim zaman öncesinde alakasız en az 3 farklı paket gösteriyorlar. söylediğim zaman ilk doğru paketi veren kasiyer kızla evleneceğim.
Şuan olsada içsem dediğim Fiyatı günümüzde 10 tl olan hafif ve mentollü sigara.

Yağmurlu havalarda iyi gidiyor.
Tadını günden güne güne bozan sigara, bugün hasret duydum ve alayım dedim almaz olaydım tütünü çok seyrek ve kalitesizleşmiş üstelik mentolüde çok ağır nane şekeri mi yiyorsun sigara mı içiyorsun belli değil gözümden düştün blue ıce camel e devam.
ilk mentollü sigara deneyimimi bununla gerçekleştirmiş bulunmaktayım. içtikten hemen sonra bir daha içesim geldi.
birde supermanla birlikte denemenizi tavsiye ederim.
bittiğinde bir daha almayacağım sigara. başta değişikliği hoşuma gider gibi oldu ancak alışamadım, içilmiyor.
fazla içildiğinde bende mide bulantısı yapan sigara. mentollüler arasında açık ara (bkz: parlıament aqua).
isvicre'de bulunmayan sigaradir olsa da icsek.
bir ara içtiğim parliament aqua bi sebepten ötürü bulunmuyordu onun yerine bunu alıyordum. sevmiyorum desem yalan olur ama parliament varken marlboro almam.
Diğer tütün ürünlerine nazaran üzerinde tabiri caizse "gebertir" yazması gereken tek sigaradır.