bugün

intikam alıyor.
Ciğerlerini deldin.
görsel
Mansur Yavaş değil 1 dönem 10 dönem Ankara'da kalır ve güzel hizmetlerini devam ettirir.

Cumhurbaşkanı olmasını beklemeyin.

burada sizlerin parası bana emanettir emanetinizi en iyi şekilde hizmet ederek sürdüreceğim diyerek gerekeni söylemiştir.

ak partili kesimin çekememesi çok normal ve hak vermek gerek alttan alın ses etmeyin. hizmetler yavaş yavaş doğru yere ulaşacaktır.
en son akıl almaz yolsuzlukları açıklayınca, birilerin ayarını fena bozan ve 20 dakika boyunca, cehape demesine neden olan başkandır.
Türkiye'nin en iyi belediye başkanıdır...
Her Firavun’un bir musa’sı vardır.” demiş eskiler. Daha önce hile hurdayla önü kesilen, hakkı yenilen Mansur Yavaş’ın hikayesi, Musa’nın hikayesine benziyor Umarım bu hikayenin mutlu sonla bittiğini görürürüz.
melih başkanın geçen tv de yürekli biriyse canlı
yayına karşıma çıksın dediği zattır. ulan bu
laflar bana söylenecek ülkeyi terk ederdim. yazık..
Müsteşar görünümlü belediye başkanı. Overrated olduğunu düşünüyorum. Bir Ekrem başkanım değildir.
görsel
görsel
ankaraya ikinci hatta 3. kere başkan seçilecek hatta belediye encümenindede çoğunluğu alacak adamdır. eğer ömrü vefa ederse cumhurbaşkanı olacak adamdır. şişme heykellere parası çarçur edilirken mal gibi bakan öküzler anlamaz tabi.
Mansur yavaş sevdalıları, şukuya abanın.
görsel
Bozkurtlar ulusun, tengri Mansur yavaş'ı korusun!
görsel
adam gibi adamdır. sevdiğim ender türkçülerdendir.

her türkçü bu adam gibi olsa keşke.
Ulkucuyum deyip cehapede cirit atan adam. Lan arkadaşlarını abilerini 80 oncesi öldüren zihniyetin içinde ne nane yiyorsun. Ülkücüymüş babanı kandır.
Sağcı solcu muhabbeti işlemez. Profesyonel belediye başkanıdır kendisi. işini yapar sağa sola bakmaz.
belediyecilikte imamoglu dan daha iyi iş çıkaran fakat cb olamayacak biri.
gerzek paralı trollerin algı kasmasına bakılmadan denilebilir ki, en başarılı belediye başkanıdır.
gönüllerin başkanı.
Paralı köpekleri hüngür hüngür ağlatan büyük Türkçü kişilik. Var olsun her daim.
şu an seçim olsa reisi indirir .20 senelik akp iktidarını
baykal ve dersimli kemal gibi sahte muhaliflere borçluyuz .
Cumhurbaşkanlığı makamının en çok yakışacağı ve o makamı en çok hak eden kişidir.

Türk milleti bu adamı hak ediyor mu, o ayrı konu.
Sözüm meclisin ta içine.
Solcuların yoklukta tutunduğu ülkücü. He seviyorum kaliteli adam başarılı da ama bu solcuların ciddi çizgisi yok. HDp’liye de yanlıyorlar mhp’liye De.
sadece ankaralıların değil tüm türk milletinin başkanı olarak ankara'ya beyaz atıyla girecek fatih.