bugün

Bir süre sonra yerine makyaj yapan kızlar tercih edilecek kızdır.

Ek: makyajı seviyorum ama makyajsız gezme hakkım da yine şahsımda saklıdır. Ama t-shirt kot girdiğin odadan makyajla çıkıp dumur etme olayının tadı bambaşkadır, bilen bilir. O an "koçum bu prim, bu bakışlar bana mı yoksa rimmel londan a mı, the balm a mı, maybelline e mi?" diye sorasım geliyor ama hep içte ulte kalıyor bunlar.
Dogustan surmeli ve dogal pembe renkli dudaklari varsa cok dogrudur makyaj yapmamasi.
galerideki fotolara baktım da;
yuh anasının gözüdür.
makyaj yapmadan ne, makyaj yapınca ne?
aldığınız karıyı iyi inceleyin sayın yazarlar.
makyajsız halini görünce bu da neymiş dememek için.
makyajlı olmak ile bakımlı olmak durumunu karıştırmayan kızdır. yani bakımlıdır. yüzünde bir sivilce dahi göremezsiniz. özgüveni yüksektir.
Bu aralar ben. Makyaj iyidir evet, daha dinç gösterir daha alımlı yapar vs... ancak sanırım bu aralar çok yoğun bir boşvermişlik içindeyim.
doğal güzellik her zaman iyidir.
makyaj yapmaya üşenen kızdır.
yahu zaten sabah zor kalkıyorum, banyoyu zor buluyorum. makyaj neymiş.
o değil de sabahın altısında kuaförden çıkmışçasına makyajlı ablalar görüp hayretler içerisine düşüyorum. hangi ara uğraşıp yapıyosun abla o makyajı, geceden yapıp mı yatıyosun anlamadım ki?
saygı duyarım. helal.
Bosvermistir.

Edit: hala kizlarin makyaji guzellesmek icin yaptigini sanan var.
Abiler bu kadar mi kadin dunyasindan uzaksiniz?

Kadinlar makyaji guzellesmek icin degil, var olan guzelligi goze sokmak icin yaparlar.

Kendini seven kadin kendiniyle ilgilenir.

Cahil cahil adamlarsiniz.

Edit 2: yuzunu yikamaktan aciz pis kizlar ne zamandir dogal guzel oldu ?
doğaldır, orjinaldir ve içtendir.
imrendiğim kız rahatlığıdır.
Benim gibi yapamıyor da olabilir. Gerçi makyaj dediğim rimel ve kalem fakat ben onu da beceremiyorum.
Yapmayan pek sıkıntı olmaz fakat yapamayanlar konusunda tanrı bile elini ayağını çekmiştir. Bu nasıl bir gudubetlik kardeşim. Yani hiç mi haberin yok, ayna da mı yok evinizde.
GECESi GÜNDÜZÜ,SABAH UYANDIĞI HALi BiR OLAN KIZDIR.ŞAHSEN BENiM DE HOŞUMA GiDEN ŞEYDiR.AMA HAFiF VE ABARTIDAN UZAK MAKYAJA DA HOŞ OLUYOR YERLi YERiNCE.
doğal kendini seviyordur.
Boya küpüne düşmek değil de hafif bir makyajla bakımlı olmak her bayanın tercihi olmalıdır.

Ayrıca 10 dakika erken kalkarsanız sizde güzelce yüzünüzü yıkayıp makyajinizi yapabilirsiniz kızlar.
Bir erkek olarak kızların dyo deneme tahtası olmasına karşıyım çekebiliyosan alırım bi aylaynır yok beceremiyosan doğal iyidir.
Tek sevdiğim kız modeli.
Sahip çıkalım makyaj yapmayan kıza. O doğaldır. O kendi güzelliğine güvenir. O ealplerin tepesinde yetişmiş bir kardelen kadar değerlidir günümüzde. Kimiside makyaj çantasına kafasını sokup çıkartıyor. Öylesinin evine ateşler salsın dıkşınn.
Kendine güvenen kizdir.
cildini düşünen kızdır.
doğal güzelliğine güvenen kızdır.
makyaj temizliğinden bunalmış kızdır.
yaz sıcaklarında anlamsızlığını bilen kızdır.
doğal sempatik sevimli kızdır. öpülesidir.
Gerçekten güzel olduğunun farkında olan alnından öpülesi, sabah yanında uyandığında da tanıyabileceğin kızdır.
rahattır. vaktini boşa harcamaz. onun yerine 15 dakika fazla uyur. pardon 15 demisim beyaz tişörtleri leke olmaz mesela. arkadaşlarına daha içten sarılıp Öpebilir. hem cildi kirlenmemiş olur. hem de parası cebinde kalır bu kızın.
makyaja gerek duymayan kızdır. özgüveni sağlamdır.
yazın yaptıgın makyajda bosa gidecegi icin en iyisi yapmamak zaten yarım saat gecmeden erime derecesine geliyoruz makyaj falan da kalmıyor. resmen mevsimlik calısıyoruz.
bu sıcaklara surat mı dayanır bacım, akar gider makyajla beraber.