bugün

entry'ler (5392)

türklerin giderek azınlık olması

kesinlikle doğru olan durumdur. geçen metrobüse bindim beşiktaş tarafına doğru uzun bir yolculuk yaptım inen binen çoğunluk farklı dil konuşuyordu. kendimi kendi ülkemde yabancı hissettim.

joe biden

eski abd başkanı öldü diye biliyorum. yaşıyor demeyin.

bugünkü aklınız olsa aynı kişiyle evlenir miydiniz

mutluyum sorunum yok ama hiç evlenmezdim. kesin ve net. ya da evlilikte süre şartı olup sözleşme gibi sonlandırma uzatma vs olabilir.

herkesin gözü önünde dudaktan öpüşen rezil çift

böylelerinin ağzına acı biber sürecen susuz koşturacan terbiyesiz çifler. sonuçta günlük kiralıklar, oteller, ormanlar kiralık geniş arabalar var. bayanı götür buralara muz gibi soy elma gibi yıka patlıcan gibi sok. edep gerektiren durumdur.

mini etek giyen kadının bacaklarına bakmayan erkek

derin kalça bölgesindeki salınım hareketlerine takılmıştır.

aşağılanmaktan zevk almak

bdsm tabir edilen kırbaçlı fantazili bir durum olmalıdır.

kadınların en iğrenç özelliği

yumuşacık, pembemsi pürüzsüz bir tene, sevimli cazibeli bakışlara, kırk yıllık yoğurtcuların bile göremediği kaseye ,can alıcı gülümsemeye şap şap diye sallanan memelere sahip olmaları olmalıdır.

psikolog

görselden yola çıkarak doğa veya kaos türü bir şey göremedik. adam boşalmak üzere kadın sürtünüyor. birde adam kadının kulak memesini yalıyor. başka da bir şey göremedik.

nurculuk vs masonluk

tarikatım, cemaatim bağlı bulunduğum örgüt ve yapılanmaların hepsi kendi aklımdır. başkasının aklına ve yönlendirmesine ihtiyaç duyuyorsan badelenmeye mahkumsun.

aksakal maksakal inanan kitle

sakalda kılda keramet olsa popo tabir edilen et loblarının arasında çıkmazdı. akıl yaşta değil baştadır nitekim. dizilerdeki kurgudur.

kazağı kaldırınca lap diye düşen memeler

lap diye düşen memeden yapılabilecek çıkarıma göre hacim, lapırdama oranı ve yeryüzü çekim gücüde dikkate alındığında cinsel birleşme sırasındaki hareketlere bağlı olarak şak şak diye sürekli bir ses çıkarması muhtemeldir. doğruluğu kanıtlanmasada yüksek ihtimaldir.

hiç sevgilisi olmamış erkek

mümin erkektir. mümine bir bacımızı beklemektedir sabırla. şeyhler beşi bir yerde önüne geleni badelerken tarikat abonesi masum saf erkekler sabır taşı çekmektedir.

ortaasyadan neden gittik

muhtemelen dış güçlerin ve özellikle amerikanın tezgahıdır.

hamile kız arkadaşı terk etmek

hamileyse kız mıdır, hamile bırakılmışsa artık arkadaşmıdır aynı evde yaşayan bir kız ve bir hamile bayandan birisi mi evden ayrılmıştır şeklinde deli sorular uyandıran durumdur.

türkler moğol mu

türklerve moğollar asyanın doğusunda ötüken tabir edilen bölge minvalinde yan yana yaşayan ırklardır. ortak coğrafya neticesinde tensel ve kültürel pek çok özellikleri benzer. aynı afrikada, uzak doğu asyada herkesin tiplerine kadar birbirine benzemesi gibi. aynı olsada sorun olmazdı. lakin ırki açıdan türk ve moğol farklıdır.

aniden gelen gay olma isteği

gaybana geceleri adlı türkümüzü hatırlatan başlıktır.

sözlük yazarlarının uzmanlık alanları

insan ruhuyatı, psikoloji ve yayıncılık.

lan kime oy verecez

ce he peeeee.

köprü geçişlerinde kullanılan dayı

köprü geçişlerinde yiğenlerine menfeat sağlamakla görevli olan dayıdır. işin nihayete ermesiyle ayılık görevi başlar.

pompacıya arabasını pompalatan erkek

muhtemelen 13 tl ye mazot ya da benzin alıyordur. pompacının niyeti temiz olsada dikkatli olmak gerekir.