bugün

entry'ler (398)

atatürkçülük

Sadece götün sıkıştığında kelle koltuğa yaklaştığı zaman Atatürk dememektir.Pardon hala Gazi Mustafa Kemal deniyor değil mi *

akp li olunmaz akp li doğulur

Evet benim de aklıma ilk o geldi ;) Olunmaz doğulur hakkaten.

1 55 boyunda olup minyonum diyen kız

Üstüne 155 yazıp yan yatırılsa beyaz kısa Toroslar gibi birşey olur emniyetteki.

acun ılıcalı nın şehitler için sakal uzatması

Altı kebap,üstü Şişhane derler bizim oralarda.

kadınların sekse ihtiyaç duymaması

hayvanlar bile sekse ihtiyaç duyarken siz nesiniz lan diyesi geliyor bunu duyunca insanın.

göğüs göğüse savaşmak

mesela süleyman şah türbesi olayında gördük bunu,büyükelçimiz ve 50 vatandaşımız kaçırıldığında da,pkk itleri polislerimizi sokak ortasında enselerinden vurup şehit ettiklerinde de,israil gazze'ye yardım götüren gemimize saldırıp vatandaşlarımızı öldürdüğünde de.şu an için aklıma gelmeyenler de var muhtemelen.gördüğünüz gibi göğüs göğüse çarpışmak,yapılan yanlışa karşılık vermek bizim işimiz.yani kısacası şöyle denilebilir.

Adam haklı beyler...!!! yersen!!!

ölümle burun buruna geldiğin anlar

o kadar bahtsızım ki kesin kafa atarım ölüme.

yazarların en çok sevdiği sütlü tatlılar

gelin tatlısı.

hdpliler pkklıdır mantığındaki dalyarak

benim o dalyarak evet.sen devlet silah bıraksın de şehirlerin merkezinde elinde havan topu,keleş,lav silahı allah ne verdiyse sarın gez ondan sonra devlet silah bıraksın de.hdp'nin bu söylemlerini duya duya oy verenlerde sütten çıkmış ak kaşık olsun heyle mi?başka paşam başka.devlet silah bırakacakmış,bak sen,bak şu akıllıya.senin devletin karşısında elinde silahla havanla ne işin var demezler mi adama?

bu memlekette göte göt derler paşam.

sözlük yazarlarının yakışıklılık derecesi

3,14 pi sayısı gibiyim anasını satayım.çok nadir kullanılıyorum.

hdpye ikinci kez oy verecek olan seçmen

Her katil cinayet mahalline ikinci kez uğrarmış.!!!

kızların tahrik etmek için yaptığı ufak numaralar

Saçların hafif Islak olmazı bazen çok tatlı oluyor.

etkileyici filmler

I origins-Şiddetle tavsiye ederim.son zamanlarda izlediğim en güzel film.

leyla ile mecnun

yeniden yeniden izlenilesi dizi.filmde üzerine basa basa eleştirilen şeyler hala aynı memlekette.zeka parıltısı demek az bu dizinin senaristleri için.adamlar alev alev yanıyor resmen.içki yasağını meyve yiyerek protesto etmek nedir ya.

minyon olmanın avantajları

her daim miniğim diye sevilirler.

1 60 boyunda olup erkeğim diye gezmek

1.80 boyunda olup fazla rüzgar yemek.

param olsa yapardım denilen şeyler

Daha fazla maddi yardımda bulunurdum herhalde.çok param olmasa da mutluyum,huzurlu ve sağlıklıyım.daha ne isteyeyim.başkalarını mutlu ve sağlıklı yapacak,hi,ssettirecek Şeyler yapmak isterim.

büyük kalçalı kızlar

ne lan bunlar böyle keşkül gibi.hiç mi hiç hoşuma gitmiyor.

karşı cinsin ilk neresine bakarsınız

gözlerine.gözler her şeyi ele verir,hemde her konuda.

bir kadının susma sebebi

su içsin su.başka türlü bir susuyorsa tanımı gelmedi aklıma.kadınlar susamazlar.