bugün

Allahın vermediği lamborghiniyi magnumdan beklemek ve daha çok beklemektir.

Allah vermek istese seni magnum çubuğuyla dilendirmez zaten kardeşim parayı gönderir ilahi kudretiyle alırsın arabanı.
Deşmeyin lan acımı. iki sene bu ümitle dondurma yeyip SMS attım. Üçüncü sene amaann o kadar ülkede bana mı çıkacak bu diye bıraktım. Ve gazetede bir haber magnum arabası ünyede.

Allah sizi bildiği gibi yapsın.
Zevklidir. Bu kadar.
(bkz: umut fakirin ekmeği).
mis gibi ekonomik çıkmaza girmekle açıklanacak olandır.
Sevgili sevgilimin yaptığı bi şeydir. Kendisini tebrik ediyor, çekilişlerinin bol olmasını diliyorum.
(bkz: manyak)
bak bak örneğe bak,

--spoiler--
kadın denilen canlıdan bebek çıkıyor, magnumdan lamborghini çıkmasına şaşırıyorsunuz.
--spoiler--

behdhhfhheheh. magnum yemekte allahın emri knk.
arabanın değeri 2 milyon tl olduğunu varsayalım.. Bu 2 milyondan 5000tl düş gerçi bir şey değişmez %20 vergi ödeyeceksin ki bu da yaklaşık olarak 399 küsür bin tl olarak arabayı almak için vergi ödemen gerekir devlete. Ayrıca aracın 2019 güncel 6 aylık vergisi 17085tl ..Yani aylık 3 bin tl ye yakın benzin hariç arabanın vergisi bulunmaktadır.. Çıkan arkadaşa şimdiden hayırlı binişler.. Let godan çıkar don atletleri çorapları satışa gene binemezsin o araca...Satıcan arkadaşım o arabayı süremeden satıcan...
Çok özür dileyerek editliyorum vergi 34160tl değil 41004 tl olmuş yıllık vergisi yani 20502 tl olarak 6 aylık vergisi değişmiş..
2017'de bi' umutlanmıştım.

Bana 4 kiloya mal oldu.
Haziranda cari fazla verecekmiş.
Bu olursa magnumdan lamborghini de çıkar uçakta çıkar.
çubukları saklaması gerektiğini bilmeyen insanların beklentisi. yarışma kurallarında çubuk yoksa araba da yok gibi bir madde var, uyandırayım.
Hep de kadınlara çıkıyor.
sayısal lotonun çıkma ihtimalinden daha düşüktür. ortada gerçekten lamborghini var mı gerçekten bir çekiliş yapılıyor mu hepsi muallak.
Yedi yaşındaki çocuğunu bile tv de görüp hadi be yalancılar dediği bir reklamı görünce siz ne bekliyorsunuz.
Valla olmaz olmaz demeyin. Bir tane Adanalı dayıya çıkmıştı. Kurdaleli bir şekilde kapısına geldi adam gitti 4 tane New Holland traktör aldı. Ben gidip bir Magnum alayım bari.
yalan olaydır burası türkiye nah çıkar.
Boşuna yedik o kadar magnumu. Çıkmayan arabadır. Çıkmayacaktır.
Bu benım esım. Her sene dalgasını yapıyo bı senekı bıızm dıye. O sans bizde olmaz maalesef.
iyi yalayın magnumları. dibinden maserati de çıkar.
Çekilişte hazır bekleyen beşiktaş 25. Noter başkâtibi nihat beyan olmadıkça şahsım için pek de inandırıcı olmayan durumsal. Şaka bir yana bana çıkacağını kesin bilsem yine de almak istemem. Nedeni de şu: o lombargini mi masserati mi her ne zımbırtıysa, bana vereceği 1 (toplam ödül 2) tane, kampanya boyunca firmanın kazanacağı en az 20 tane (Kesin daha fazladır 50 de sen ona) araç parası. Şu duruma bak ya. Herifler bizim umutlarımız üzerinden tonla para kaldırsın. Ohh ne âlâ memleket. inadına almıyorum almayacam da, sırf bu yüzden. Mercedes bile verse yok..
Öyle şansın varsa hayatta hayat sana güzel. Kuzenime avmden lüks otomobil çıktı. Ancak kocasının da kendinin de zaten lüks otomobilleri vardı zenginler. Yani para parayı çekiyor dostlar. Ne kadar çok alışveriş o kadar çok şans. Ne kadar çok para o kadar çok şans. Fakir kuzenlerim de asgari ücretle yıllarca çalışşsa o arabanın birini alamaz mk adaletini dünya.
Buna tc’si gönderip başvuranlar whatsappta mesajlarıma bakacaklar diye korkuyor. Hahahahaha evet.
Üst Ko'da worm'den gold bar düşmesini beklemekle aynıdır hatta daha imkansızdır.