bugün

her gece atv de yarim saat reklami gösterilen alet, edevat, her neyse..bitmek tükenmek bilmeyen bir reklami vardir bu meretin.. insani deli eder, her gün görmeme ragmen birgün iki dakika oturup da izlemisligim yoktur..protesto ediyorum kardesim..
(bkz: tavsan daga küsmüs dagin haberi olmamis)
her gece 2 defa izlediğim ve hayran olduğum alet.kendi küçük işlevi büyük.onunla yapabileceklerimi düşünmek bile yetiyor.
her gece gurbetçileri beklerken bilgisayar başında arada bi baktıgım ve gına getiren ve herşeyi ezberledigim aletin adı. ama reklamdaki oynayanlar çok komik tipler haha.
karışımları yapan kişilerin her boka parmesan peynirini soktuğu aletin işlevini göstermesi bakımından gayet başarılı bi reklam.* *
her gece dakikalarca yayınlanan bitmek bilmeyen tanıtım filmidir.alet işlev bakımından rondodan farksızdır ancak küçük olduğundan az yer kaplaması avantaj sayılabilir.buraya kadar herşey normal ancak reklamdaki garip insanların **magic bullet ın içine koydukları besin maddeleri bir dünyalının tüketemeyeceği türdendir.birkaç karışıma örnek vermek gerekirse;

ananas-karpuz-ıspanak-kereviz-brokoli 1
permesan peyniri-sarımsak-mayonez-tavuk 2

görüldüğü gibi çok leziz karışımlardır. evlerimizde denenmemesi tavsiye olunur.
1 nolu karışımda kaptırıp bela okumuşluğum vardır;ne işi var karpuzla brokolinin aynı yerde..*

Bir de reklamda uzun süredir merak konusu olan siyah mısır cipsi görünümlü bir besin maddesi vardır ki ne ihtiva ettiği akılları kurcalar.
türkcesi büyülü mermidir.neden böyle bir isim sectiklerini dusundurur insana.
şekil itibariyle bir mermiyi andırdığı için ismi magic bullet yani büyülü mermidir.
magic bullet ile artık hayat daha kolay ve bir mutfak robotuna asla ihtiyacımız yok. MUHTEŞEM değil mi? dedirtmeye çalışan uzun tirajlı reklam filmi.
bu reklamı bir ara her gece kısa film tadında bekler izlerdim. o yapılan sebzeli, meyveli kokteylerin hazırlanışını zombi edasıyla izler "bizde olsa yapardım şu an salatalıklı mandalina falan" diye hayaller kurardım. ara sıra flash tv'de gözükmektedir reklam. sevenlerinin dikkatine.

edit: aha burda, http://www.youtube.com/watch?v=RtpKjgwi4Sc