ing. kilit
Yeni bir yazar galiba, hos gelmis.
Olay yaratacak insan. *
cenebaz ve kafadar kisilik
cok fazla alkol alan,iyi niyetli bir yazar.
verdiği uktelere anlam verilemeyen yazardır..zira uktelere not olarak tanım girmiş ve madem tanım girecektin niye başlık açmadın sorusunu akla getirmiştir...

(bkz: buyurun benim)
yazim hatalarini bilmem ama yazilarinin icerigi genel olarak guzel olan yazardir.
entrylerinden anladıgım kadarıyla birçok mevzuda hemfikir oldugumuzu düşündürten iyi yazar..*
333333. entrynin sahibi şanslı uuser.
msn'de konuşurken nickimin omayra olduğunu öğrenince benle konuşmayı bırakmış arkadaştır. bunun üzerine msnimden silmişimdir. *
forzabesiktas.com'dan tanıdığım, burada tesadüfen karşılaştığımız her zaman sonuna kadar beşiktaş'ı savunacak kişilerin başında gelen yazar.
lock'un acıklı hikayesi:
1868 yılında mekke'de dogan lock 11 yaşında konsamatris olarak başladığı tavernacılık hayatına 16 yasına kadar dewam etti.. 16 yaşında medineye göç eden lock gazino kralının genç oğlu külhanbastıyla evlendikten sora 2 çocuk dünya'ya getirdi..bir süre medine'de tavernaların kapanmasıyla işsiz kalan lock,ciğercilik mesleğine el attı..

istanbul'un taşının toprağanın altın olduğunu anlayan lock daha sora istanbul'a göç etii.

neyse efenim,gel zaman git zaman,yanlışlıkla tanışmış bulunduk.
bir anda olup biteni anlamadan kahvede oturuyor olarak bulduk kendimizi, yanımız da gençler hayretle bize bakarken..bir tavla çevirelim dedik
bu lavuk beni 2 ters 1 düz yapmazmı dünyalar başıma yıkıldı desem yeridir, ilk başlarda anlamadım tabi,ama baktım sonra zar tutuyor ibiş, hemen kahve sahibi rüstem abiyi çağırarakdan bir fincan istedim ve tutturdum eline ama o da ne,bu hötöröt beni yine 2ters 1 düz yapmazmı.nasil içime oturdu, nasil içime oturdu anlatamam..sonra kaptıgım gibi meşe ağacından yaptığımı çıbığı taksim'e kadar kovaladım.

uyandığımda don kişot ve doni darkoyu birleştirdiğimi,beyaz tavşanı takip ettiğimi anlamıştım.
bana "sevilmeyen koladır" gibi bir entry yazmış olmasına, bazen düşünce farklılıklarımızın olduğunu hissetmeme rağmen yine de saygı duyguğum, sözlükte görmeye alıştığım yazar.
bir yerden tanıyorum ama çıkaramıyorum derken o da beni tanıdığını çıkaramadığını söylemiştir. konuşmuşuzdur ama yine de nafile çıkaramamışdır. **bu arada yazarımız salçayla da yakın arkadaş çıkmıştır bilmeden. yani dikkat etsin diğer zirvede akrabasına rastlayabilir. *
ilk üye olduğu zaman eski bir arkadaş sanıp ileri geri konuştuğum yazar.

beşiktaş çay zirvesinde dayak yedikten sonra; * *

çok sevdiğim abim.baba yazar.çok sıcakkanlı eli öpülesi insan.artık babama bile maç izletmeyip entrylerini takip ettiğim yakışıklı beşiktaşlı.* * *
zaten yazılarını begendigim, bir de ustune tanıstıgım ve bundan mutluluk duydugum yazar
beşiktaş zirvesinde tanıştığım güler yüzlü, karizmatik arkadaşım, kara kartal.
bu pazar besiktas sahilde cay icelim zirvesindeki beşiktaş t shirtüyle carsı ulan demek istedigim, kısa süre de olsa yan yana oturdugum insan.
bu pazar besiktas sahilde cay icelim zirvesinde tanıştığım sıcakkanlı, karizmatik ve yüzünden beşiktaşlı olduğu bu kadar mı belli olur dediğim yazardır.
helal olsun dedirten entrylerde kendi entrysini göstererek güldürmüş, dikkat çekmiş yazar**
zaten yazılarını beğendiğim ancak, (#372829) nolu entry'si ile gönlümü bir kez daha fethetmiş yazar.
tatile gitmek isteyen,tatile giderken beni de valizinde götürmesini istediğim yazar.ama işler karışık oldu biraz.***
(#401901) entrysinde bilmeyerek büyük bir gaf yaparak demokrasiyle yönetilen türkiye cumhuriyetine faşist yönetim demiş yazardır. ve pkk nın kanalı olan roj tv mensubları gibi * türkiye cumhuriyetine t.c. diye hitab etmiştir. moderasyon silmeden entrysi aşağıya kopyalanmış olup kendinden bir açıklanma beklenmektedir.

"faşizmin bir türlü kabul etmek istemediği dildir.
lakin t. c`nin onca baskılarına rahmen yaşatılan dildir."

not: bu entry yi girerken kendisini hiç tanımamış olup, özel mesajlarla durumun bu şekilde olmadığını deklare etmiştir. kendisini hiç tanımayan birçok insan olduğu gerçeğini unutmaması için entry yerinde kalacaktır.
ırkçılık kelimesinin anlamını sokak ağzının dışında kitap okuyarak anlamaya çalışması gereken,insanların istediği kişiye hayran olmakta serbest olduğu bir ülkede yaşadığını unutmuş yazar.
sözlükteki varlığıyla sevindiren, özel mesajlarla dolu dolu tartışmaktan keyif alınan iyi yazar.