bugün

liverpool olomouc gala karşim, bakma sen bunlara.

Yazmaya devam...
görsel
Faceless man.
Her gün yeni bir sıfat eklenen ağlak.

Gurursuz
Ağlak
Yüzsüz
Sünepe
Amsavar
Riyakar
Arsız
Yılışık

Baş harfleri çok manidar oldu la.
sıfatlarda eşşşek de var atlamayalım lütfen.
hotchner from bau, morgjan je olan yazar.
Çaylak olmuş yine eşşşek. Mütemadiyen çaylak oluyor durduramıyoruz eşşşeği. istenmiyorsun artık gurursuzsun anladık ama yeter be eşşşeğim. El insaf.

görsel
Eyvah…

Şimdi Ekşi’de yine başlar sözlüğümüze iftiralar atmaya.
neden çaylak olduğunu anlamadığım yazar. oysa çeşitli konularda güzel entryler giriyordu. formata aykırı ne yaptı acaba. bazen üstü kapalı gönderme yapıyordu ama direkt nicki belirtmiyordu.
görsel

Çaylak olur olmaz iftiralara devam eden yuvzır…
Bu gurursuz çaylaklığı bitince yüzsüz yüzsüz gelip yazar beğenmediği Uludağ sözlük'te yine. Elin sözlüğünde nikimi kirletiyor bir de...
Bu herife artık burada 1 satır yazı yazdıran sözlükte sözlüğüm demesin...

Zaten sik sok nickler alıyor anında tespit eder yazarlığı onaylanır onaylanmazda silersin. Bir başka sözlüğe şikayet etmek, bunu yaparken buradaki nickleri yazmak hangi seviye zavallılık oluyor ben anlamadım...
Yuru git lan burdan. Ne de olsa gururlu adamsin! Swh.
Ruh hastası bi gurursuz. Ciddi psikolojik rahatsızlıkları var. Şaka değil. Hastaneye yatması lazım ve sanmıyorum ama olur da normal bi insan olmayı başarırsa şayet, ancak o zaman serbest bırakılmalı.
(bkz: abırı getirin bana)
görsel

Göreceğiz abır efendi. Çaylağın açılır açılmaz soluğu burada alırsın ama.

https://eksisozluk.com/entry/168400925
Yine silik olmuştur.
Sanırım ulu sözlük silik rekoru kendine ait.
sürekli aynı şeyleri yapıp farklı sonuç almaya çalışan yazardır. şimdi gene yeni hesap ile gelecek gene çaylak olacak olacak olacak gidecek ekşi sözlükte burayı şikayet edecek sonra gene hesabını silecek. sonra gene yeni hesap açacak çaylak olacak olacak olcak...

insan denilen varlık çok enteresan bir tasarım. dünyadaki en akıllı varlık biziz ya dünyanın neden bu kadar boktan halde olduğunun en güzel cevabı bu işte..
bu memlekette hiç bir başarı cezasız kalmaz kankim. senin uludağ sözlükte başardıklarını cezalandırmış olabilirler ama unutturamazlar! gidon efsanesi yok edilemez, sadece şekil değiştirir! ah alan nah alır kanki, bu bilgi hep cebimizde kalsın, ahını alanlar da nahını alsın!

yine bekleriz kankim. çekemeyenlere inat, gidon kankim vardır ulan!
iki haftaya yeni hesabıyla gelir, nickini de buldum. ‘Nordsjaellandliverpoolicardi’.
bu gurursuz eşşşek acaba yine hangi sikimsonik bir hesapla gelecek...

kendisine nick önerim var.

"fener real 6 bjk 5 young boys"

bence güzel nick. dimi eşşşek seni.
-sözlüğe üye oldugum günden beri kendisini savundum. kendisine çok yüklenildiği için hep üzülüyordum.adına açılmış başlıklarda hep kendisi lehine '' adam istediğini yazar size ne'' gibi çıkışlarım oldu.

-lakin bu sözlükte bu kadar rahatsızsan,sevmiyor isen, ekşi'de burayı kötülüyorsan,burada mutlu değilsen neden sürekli buradasın aga ? ben anlamıyorum.

-herkes sana sallıyor,silik oluyorsun,sevilmiyorsun neden burada olmak için bu çaban çözemiyorum.
Mutlu ama uzak olsun.
yine dünya üzerinde bir insanın bulabileceği en mal nick ile istenmediği yere geri gelecektir...
Eminim uzaklarda bir yerlerde bizi izleyip 31 çekiyordur.