bugün

Biz lise 3 ken bi gün fizik dersindeydik,ama sınıfta bi sessizlik vardı herkes birbirine bakıyo kimse konuşamıyo falan hoca ders anlatıyo du o sırada.Anlmayan var mı dedi sonra herkes ayağa kalktı ben anlamadım dedi,sonra hoca sinirlenip az kalsın kapı kırılıyodu müdürü çağırmış meğer sonra sınıfça tutanak yedik ve herkes böyle hayatın taa dedi sonra herkes gülmeye başladı o sırada sınıfta ki kızın su matarası yere düştü sınıfın çeyreği ıslandı sonra hademe paspas la bizi dövdü.
Hep dayak yedim. Güzel anılarım hiç yok.

Yatak bozuk dayak
Sırada güldün dayak
Etütte konuştun dayak
Görmeyip Selam vermedin dayak
Ütüyü masada unuttun yine dayak
Beylerbeyi kız lisesini alkışladın dayak
Vs vs vs.
Bu sene son benim ama şunu söyleyebilirim ki; keşke o insanlar ile aramız iyi olsaydı da böyle kötü şeyler yaşamasaydık.
Yan liseden Süleyman’la öğretmen sevgili yapmak, yatılı okuduğumuz için haftasonları evci dilekçesi verip gizli gizli lojmana çıkmak, güzel yemekler yemek, tatlı anılar.

Sonra Süleyman’ın öğretmenle ifşasının çıkması, şehrin çalkalanması, o öğretmenin Tekirdağ’a tayininin çıkması ve benimkinin de bana siktiri çekmesi. 3 gram oksitoksin benim ne haddime amk!
Çok var bende lise anısı. * kısalardan birkaçını anlatayım.

Parfümümü beğenmeyen bir çocuk vardı ama böyle flört modunda da takılıyoruz gibi ama kavga da ediyoruz süreklidjdjf. Neyse bir gün son dersten izin alıp çıktım WC’ye diye. Montlar koridorda asılı oluyordu bizim. Bunun montuna komple boşattım şişeyisjdjd.

Hoca sıramın altında telefon yakaladı. Yaşlı bir hocaydı aldı telefonu attı cebine. Ders bitti arkadaşlara dedim şunun başını kalabalık yapın. Ki biz dört kişi sınıfı yöneten bir ekip gibiydik. Ne desek herkes yapıyordu zatensjdjd. Telefonu cebinden aldık hattı çıkardık geri koyduk. Sonra bu hoca gitti müdür yardımcısına verdi telefonu.
Arkadan ben gittim ağlamaklı hocam içinde hat yok zaten diye. Baktı adam cidden yok geri verdi telefonuhehe.

Geometri ilk dönem karnemde ikiydi. Annem delirdi tabi. Ara tatilde telefonumu aldı bana 15 gün geometri çalıştırdı. Neyse dönem açıldı sınav zamanı geldi falan ben 90 civarı bir not aldım. Hoca bana inanmadı. Zaten sınıfın o arka dörtlü grubundan biriyim yani yaramazım falan o notu kopya ile aldığımı düşündü ve söyledi. Allaaah ben 15 gün zaten annemle mücadele vermişim kadın da bana inanmayınca ben ağla bağır çağır sınıfı terk et.
işte o zaman tamam gel inandım diye sınıfa geri çağırdıdjfjf.

Bir kızla saç baş kavgaya da girmek durumunda kaldım. Allah kahretmesin ki disiplinin ucundan da müdür sayesinde döndüm sağolsun.
Dershane önünde bıçaklı kızlar da tehdit etti sonra özür dilettik orası ayrı da korktuk çok o olayda.
baya olaylıydı ya benim lise ergenliğin zirvesiydi.
Ama hep arkadaşımın yanında durmaktan bu bıçaklılar falan benim mevzum değildidkfkf.

Ama şöyle de anılarım var dersten bakan arıyor diye çıkıyordum. Bir proje yapmıştım Türkiye’deki bütün okullarda genelge yayınlandı sonrasında ve bakanlar, yardımcıları beni arıyorlardı hem desteklemek için hem de yapabileceğimiz bir şey var mı diye.
Vali ile konser yapacaktık adamla oturduk Emre aydını falan aradık pazarlık yaptı vali ama yine de fiyat bizi aştı vali de desteklemedi sağolsun yapamadıksjdjd.
Funda arar o zamanlar 150bin istemişti. En yüksek fiyatı o vermişti. Yalın 50bindi. Aklımda kalanlardkfkf.
lisa ann diye okudum amk.
bir keresinde yemek günü gibi bir şey olmuştu ve ben çok yemiştim.