bugün

ana avrat küfür etttirir.
bi bitmedi bu ölücüler mesajına sövülesi tipler sıfır ürün satıyorum piyasadaki fiyatının altında dalgamı geçiyorsun diye mesaj atıyorlar piyasadaki fiyattan haberi yok boş boş mesaj atıyor
geçenlerde kondisyon bisikletimin ilanını koydum 150 liraya, "40 liraya olmaz mı?" diye mesaj atmış birisi.
"sence olur mu kardeşim?" yazdım cevap olarak, henüz geri dönüş yapmadı.
imzalı uğur mumcu kitabını mousepad ile takas yapalım mı diyen piç bile vardır içlerinde...
bir de letgo yavşakları var. ciddi ciddi. böyle bayan satıcı gördüklerinde ürünü alıyormuş gibi yapıp günlerce yürüyenler.

tabii ki letgo yavşakları kadar yavşak değillerdir, çünkü bir şekilde cebe para atabilmek isterler.
mac mini bilgisayara karşılık spor ayakkabı öneren bile var.
organ mafyasının organ satış ilanıyla resmi olarak tescillenecek ölücülerdir. ta o derece pespaye bir site amk.
Birisi kokuşmuş ayakkabılarını satıyordu. Yuh dedim iki pasta cila yapmış iki katına satıyor bot ayakkabıyı. Ben o paraya Zodyak alırım lan. Saçmalık.
200 tl lik ürünüme 100 dedi. Letgoyu sildim
1900 lira fiyat biçtiğim telefona, “nakit 1200 vereyim hocam” diyor. iyi olur ya bende pirinçle takas düşünüyordum.
50 liralık gözlüğe 35 lira,80 liralık saate 40 lira teklif edip insanı çıldırtabilirler.

Bir de 30 liraya sattığım gözlüğe orjinal mi diye neden soruyorsun gerizekalı?
paranın para olduğu devirde tanesi 40 liraya aldığım eski donlara 10 lira fiyat verdiler. Öğrenciymiş de bilmem neymiş. Bana mı okuyosun aq.
5000 tl lik şeyi 500 tl ye koysan yine 300 olmaz mı der amk müptezelleri.
Çinden 3 tlye iphone şarj kablosu almıştım hiç kullanmadım letgo ya koydum 5 tlye gelen mesaj şu: şarj aleti orjinal mi?
Bıktırırlar.
Ya ne olacak..15 binlik koltuk takımını 2000tlbye aldım..letgoda olucu olmazsan sikerler..
Ürünlere bu fiyata satılmaz diye bilgi veren tipler var. Sana mı sorucam ayı demişliğim var .
Sanal bit Pazarı.
Holosko artı bir miktar para.
Satarken; anasi sikilmis urunu sifir fiyattan kaktirmaya, alirken de 1/3 fiyatini bile vermeyen sigirlardir.
1500 liralık sıfır ürüne 900 lira yazmışız bunun fiyatı 700 lira 800 lira diye mesaj atıyor amın oğulları.
Nerde o fiyata satılıyor amına kodumun veledi? ben niye görmüyorum amın feryadı.
Piyasada 120 tl olan ürünü 95 e koydugum ilana 30 e ver hemen geleyim tarzı mesajlar atan tipler.
sahibinden.com'daki mezarcıların küçük kardeşleridir.
(bkz: #44439713) ile detaylandırdığım kitledir.
Çoğu spotçudur...