bugün

pembe nufüs cüzdanı olsun yeter. ben yolu bulurum olmadı.
Çok bilmiş beylerin önce bi aynaya bakıp araması gereken özelliklerdir.
(bkz: güzellik)
kız olması.
çorap giymesi.
Kesinlikle kız olması.
görsel
-kısacık saç...
-zayıflık...
-az konuşma...
-sadakat...
Kız olmasından başlaya biliriz. Tabikide her erkek kızlarda hep şu özelliği arar.
"dünyada ki tek erkek benmişim gibi davran panpa"
bir adet beyin.
kesinlikle trans birey olmaması.
Karakteri oturmuş olsun yeter.
beni sevsinler ya.
akciğerleri.
belirli bir süre yok olmaları.
ilk başta Diksiyonu, bakışları ve oturup kalkmasına dikkat ederim.
Daha sonra Kültür düzeyi, spor yapması, araba kullanabilmesi vs.
kız olmaları! evet...
isacı olması...

ondan da pek bulunmuyo zaten. asyaya gidicem bu gidişle.
Sadakat gerisi boş.
kızlarda öncelikle tabi ki her insan gibi dış görünüşü ilk izlenimde ön plandadır ve ona dikkat ederim. çok güzel bir kız aramıyorum. güzel olmasa da olur. tatlı olsun yeter. tatlı kız benim için güzeldir. dış görünüşüne dikkat etsin bakımlı olsun yani. hafif makyaj yapabilir. dişleri düzgün ve temiz olsun. ten rengi beyaz olsun ve pürüzsüz olsun. kesinlikle tüy kıl gibi şeyler istemiyorum. kadınlarda saçı ve kaşı dışında kıl olmamalı kanaatimce. bunun haricinde 1.59-167 boy arası uygundur. kilosuda 49-55 arası uygundur. kıyafetleri üzerine tam oturmalı. ses tonu vs kadınsı olmalıdır. sadakatli olmalı bana değer vermeli. benimle ilgilenmelidir. kendi halinde olmalı çok oynak olmamalıdır. birde kafa dengi olmalı.

bu yani çok şey aramıyorum.
“-lar” ekine sahip olmaları.
(bkz: akciğer solunumu)
Sabunda aranan özellikleri adamakıllı belleyenler bol keseden atıp tutmaya başlamışlar yine... Tükürük bükücü aç ciguli'ler sizi... Muhhah...
Uzunca boylu, çok güzel olmayan ama tatlı olan, benim gibi neşeli.

Baskıcı olmaması, beni boğmaması nazik ve saygılı olması olmazsa olmaz. Birde beni severse fena olmaz.
Tabi efendim, hemen isteklerinize göre kızları hazırlıyoruz fabrikada.

Ulan bi de bi aşık olsalar bi kıza, boyu ses tonu falan hiç fark etmeyecek ki. Aşk lan bu, yok boyu kısaymış.
Büyük meme.