bugün

memeleri vardır, aynı erkeklerde olduğu gibi.

ne sandınız olum...
hiçbirimiz pembe sıçmıyoz.
angelina jolie, adriana lima, miranda kerr.. bunlar tek başınayken burunlarını kurcalıyor.

patlıcan oyar gibi hem de.
Sizi bekletirler. Bol bol beklersiniz.
Erkeklerden çok daha az Zeki, çok daha az Olgun fakat çok daha mutludurlar. Biz erkeklerin her daim içimizde duran ve her boş anımızda alttan alttan bizi bunaltan şu can sıkıntısını onlar hissetmezler.
anal seks yaptıktan sonra bile "bakireyim" şeklinde gururla diyenleri vardır. arkadaş senin namusun o kukudan ibaretse yazıklar olsun zaten. önemli olan insanın ruhudur. ruhunuz bakire olmadıktan sonra kukunuz bakire olsa ne farkeder?
Onlar da tuvalete gidiyor. Bilmiyordunuz biliyorum.
http://www.youtube.com/watch?v=6-KGwKkE-54

böyledir efenim. dinleyin.
http://onedio.com/haber/k...birtakim-gercekler-288716
Mesaj atmamız için ojemizin kuruması gerekmiyor. Aslında çok rahat yazabiliyoruz.*
1- bir kız üstten çekilmiş ve sadece yüzü görünen bir fotoğraf atıyorsa malesef şişmandır kanka, halı sahaya çağır en fazla.

2- her kız mutlaka kendi grubunun en güzel kızı olduğunu iddia eder, yekten yeme kardeşim.

3- kızlar hakkında genellemeler yaparken mutlaka oradan bir yerde kız çıkıp "istisnalar kaideyi bozmaz ama ben istisnayım" der. istisnasız yalan.

4- "özgürlüğüme düşkünüm" diyen kızların %78'i (küsuratlı rakam verdim inandırıcı olsun diye) ilişkinin ilk haftasının sonunda diş fırçasını ve pijamasını gelir senin eve bırakır.

5- kızların "yastığına parfüm sıkayım da ben yokken bile benimle uyu" demeleri çoğu zaman iyi niyetli değildir. köpeklerin ağaçlara işemesiyle aynı mantık.

6- behzat amirimden bu "zaten bir kadın sevmiyorsa, seviyorum demez. sevdiği zaman sevmiyorum dediği olmuştur ama, o konuyu kafaya takma sen."

7- özellikle internetten tanıştığın bi kıza boy ve kilo sorduğunda...kiloya= +5 boya= -5 güzel kardeşim unutma. artı eksi 10 koy sen hatta garanti olsun.

8- flört aşamasında bir kız "ya şu çocuk bana fena yazıyor." diye anlatıyorsa bil ki kardeşim pr çalışması yapıyor, yeme.

9- "30'umdan önce evlenmeyi düşünmüyorum." diyorsa "30 a yaklaşıyorum yüzüğü ya tak ya git" diyordur.

10- "ben erkeklerle daha iyi anlaşıyorum en azından onlar kıskanmıyor" diye başlıyorsa cümleye tribün lideri bile çıkabilir, sıkılınca tombala çekebilir dikkat edin.

benden şimdilik bu kadar.
hadi eyvallah.
madem sıçtıkları ortaya çıktı...
güzel kızların kakası pembe değilmiş.
hello kitty şeklinde hiç değilmiş.
Ilgisiz birakmayin daima el ustunde tutmaya calisin.o kustahlik yaparsa yapsin ahirette zararli o cikar siz degil.
20 yaş üstü olanların hepsi öpüşmüştür. lise de çıplak olmasa da dolaylı yoldan sevişmemiş kız kalmamıştır.
yani içinizden bazıları kesinlikle kızlar tarafından kekleniyor. bazılarıda tahammüle mecbur.
1- Çoğumuz sanıldığı gibi alışveriş manyağı değiliz.

2- çoğumuz sanıldığı gibi nutella düşkünü de değiliz.

3- çoğumuz sevgilimize adet günleri trip atmıyor, kapris yapmıyor ve hatta "bz smdi nyiz .s" tribine girmiyoruz.

4- çoğumuzun hayatı sanıldığı gibi dedikodudan, berkecandan ve mehmetin eski sevgilisinin kuzeninin arkadaşından ibaret değil.

5- çoğumuz sanıldığı kadar komplike değiliz. Bazen erkeklerden daha düz ve sonuç odaklı düşünüyoruz.

6- katiyyen hemcinslerimiz için süslenmiyoruz.

7- birbirimizi, asla erkeklerin birbirini kıskandığı kadar kıskanmıyoruz.

8- çoğumuz sanıldığı kadar duygusal ve çıtkırıldım değiliz.

Kızlara dizi filmlerde gördüğünüz hayatı entrika olmuş plaza kadınları gözü ile bakmadığınız zaman, çok iyi anlaşacağız.
Kızlarda aşırı özgüven vardır. Kilosuna bakmadan benim neden sevgilim yok diyebilir mesela.
Tip konusunda aynı şekil yine. Makyajla her şeyi halledeceğini sanır.
masum ayağına yatan çoktur size bildirmeden karşıdaki insanı bir numaralı düşmanınız yapabilir.bu konuda kendimden bile korkuyorum düşünün.
çoğu orospu değildir.
Ya ezmeyi severler yada ezilmeyi. inanin oyle prensipleri falan yoktur. Onlara hayvan muamelesi° yaparsaniz sizin sadik evcil hayvaniniz olurlar. Onlara efendiniz muamelesi yaparsaniz tasmanizida yaninizda goturun bide onunla ugrasmasinlar. Onlar kendilerini gulduren erkekleri sever ama kendilerini aglatan erkeklere asik olurlar. Baskalarinin yaninda cok yuz vermeyin. Seni seviyorum demeden once sizi sevdiginden emin olun. Eger ilk iliskiniz ise verebilecegim en buyuk ogut basbasa iken gerilmeyin o da en ez sizin kadar ayni seyleri dusunuyor ve en az sizin kadar birseylerin farkindadir.

° hayvan muamelesi: yanlis anlasilmasin burdaki kasit kesinlikle vur kufur et taciz et falan deildir keza bir hayvan dahi bunu yapmaz. Buradaki kasit sudur; surekli gel de gelsin git de gitsin. ortada bir sebep olmasa bile arada sinirlen hafif kavgalar cikar. En onemlisi kiskan ama kiskanmasina izin verme. Tum bunlari yaptiramiyorsanda yapmaya hazir ol.

Nacizane tecrubelerime dayanarak soyluyorum ki tum bu yazdiklarim tamamen dogrudur. Malesef ne gule oynaya bir iliski yasadim ne de oyle bir cift tanidim. Tabi belki yasim geregi durum boyledir belki ilerde daha farkli kizlar ile karsilasirim ama emin olun universite bitene kadar durum boyle.
genellemeleri sevmedikleri gerçeği.
şuan aklında sen varsın.
birazdan başkası.
kaka yapıyorlar.
bitti demişse tam bitmemiştir.
erkekler için değil hemcinsleri için süslenirler. Erkeklerin ne düşündüğünden cok kızların hakkında ne düşündüğünü merak ederler.
doğru önermedir.hepsi aynıdır egoist ve narsisttir hepsi