bugün

kızlar bir sürü erkek tarafından teklif alır değerlendirir en iyisini ve en yakışıklısini seçer
yakisikli buldu mu " ayy aşkım seni çok seviyorum " havalarina triplerine girerler, sonraları soğumaya başladılar mı " ayy kanka şurdaki uzun boylu çocuğa bak taş gibiii "
kızların sadıkliğı budur .

gelelim erkeklere

bunlarin %95 i her gördüğü güzel kıza sıkadırlar sulanırlar, yavşarlar eğer kızı tavlarlarsa değmeyin keyiflere tabi tavlayinca başka kızlara da yönelirler boş durmazlar , her saniye sevgilisini düşünerek osbir ceker.

kısaca her iki kesiminde , sadıklığıninda amk.

bu hayatta her zaman kendim oldum ne bi kiza yavsayacak kadar, düştüm ne de bi kizla çıkarken başkalarına baktım.

aşkı bacak arasinda aramadım.
iki şıkkı arasında seçim yapamadığım sorudur.

Kızlar ya da erkekler sadık olamaz efendim ahmet sadık olur ayşe sadık olur veli kalleş olur yeliz kalleş olur vesaire.

Genelleme yaptığın için %50 olarak cevaplıyorum.

(bkz: köpek sahiplen işin garanti olsun)
Erkeklerdir.

Çünkü ben adı sadık olan hiç kız görmedim.
karaktere bağlı olarak değişebilen durumdur.
insandan insana değişendir. cinsiyetle değil karakterle ilgilidir.
Sadakat cinsiyetle değil kişilikle alakalıdır.
En çok da kişinin önce kendine sonra birlikte olduğu insana duyduğu saygıyla...
böyle bi ayrım yapmak mümkün değil, Herkes işine geldiği gibi davranıyor, Artık sadık birilerini bile bulmak çok zor Duruma geldi.
Kızlar maymun gibidir, diğer bir dalı tutmadan tuttuğu dalı bırakmazlar.
ismi sadık olan erkekler daha sadıktır.
olay cinsiyette degil yurekte bitiyor dedigim sorunsal.
ırk ve bölgesel olarak değişebilicek versus.türkiye de tabiki kadınlar daha sadıktır.gereği de toplum baskısı, aile kavramı ve kültür.
yaşanmışlıklar ile doğru orantılı bir karşılaştırmadır. bence erkekler daha sadık. çünkü hiç bir sevgilimi aldatmadım, 2 kere aldatıldım. 3 tane kız da kendi erkek arkadaşlarını benle aldattılar. erkekler sadece cinsel ilişki olmadığında aldatırlar. bir kız, erkek arkadaşıyla her şeyi paylaşıyorsa aldatılmaz. kızlar ise doyumsuzluktan dolayı aldatırlar.

ömrümde, aldatılmak kelimesini, ilk defa bu kadar çok cümle içerisinde kullandım.